Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serverio monitorius

• Serverio pavadinimas: -

• Serverio IP: samp.vlkg.lt

• Serveryje žaidžia: 0 / 0

• Jungtis į serverį
  • Pristatau Samuel_Carter

Samuel_Carter
     Share

Rekomenduojami pranešimai

• VLKG.lt Taksistų direktorius
    • Jūsų Vardas: Aidas/Lamaras
    • Jūsų amžius: 20
    • Iš kokio miesto esate:?Alytus
    • Jūsų pomėgiai: Vairavimas, su draugais sustinku dažnokai, muzikos klausimas, gamint valgyt karts nuo karto🤪
    • Ką veikiate laisvalaikiu?Laisvalaikiu leidžiu laika namuose prie pc arba telefono arba garaže krapštaus, mašina pastvarkau. 
    • Ką šiuo metu veikiate gyvenime? Mokinuosi, atlikinėju praktika svarščiko;D (Suvirintojo) toliau po mokslų ant suvirintojo galvoju dirbti. Dabar boltaunu.
    • Jūsų siekiai gyvenime: Pabaigti su geru pagyrimu Suvirinimo mokslus ir toliau kaupti patirties bedirbant suvirintoju. Vėliau į užsienį galvoju išvykinėti kadencijom. Ant suvirintojo ir toliau namų statymai ir taip toliau kurtis gražųų gera gyvenimėlį😀
    • Kiek laiko žaidi serveryje?Jūsų kiek pamenu iš anksčiau prieš 3-4 metus jei neklystu ir buvo Dovydas_Kentas lyg pagr.administratorius turėtu gal atsimint mane nu nors nesu tikras bet pamenu žaidžiau jo dar lyg serveryje su sese Minecraft.
    • Kaip atradai vLKG.LT serverį? Iš seniau atradęs buvau žaidžiau jame daug laiko bet kaip nutruko ryšys su projektu tai senai bežaidęs buvau ir dabar kažkaip ieškojau serverio ir vis galvoju rasiu šitą patį servery ir atradau taip.
    • Turite augintinį? Taip katyte pilka murkyte ir haskyte
    • Turi brolių ar sesių?Taip viens brolis viena sese
    • Papasakokite plačiau apie save: Esu sąžiningas žmogus ištikro neapgaučiau nei vieno nebent būt manę apgavęs tada galėąiau bet taip tai ne. Esu toks aš užsidares kaip sakoma arba drovus bet ne su visais pagal charakterį atsitaikau su kuo bendraut galiu nes būna tokių kur labai stume beleka tipo jaunimėlis ypač 13-ečių ar 14-ečių priėja, nepatinka toki kur labai kelia aukščiau galvos save aš esu paprast nesu ten vierhas ar kietas bet esu bičiukas normalus su bairiais, prikolais ir tiek. O taio tai tiesiai šviesiai sakant, parūkau dūmų ir tep toliau bet negeriu jei ir išgeriu tai retai kada buna, kada prie progų tai jo. Esu pagal zodiaka Avinas mano gimtadienio data atitaikyta perfect 04-04
    • Pasirodyk ir įkelk savo nuotrauką:

facebookavatar.jpg

Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

• VLKG.lt Taksistų direktorius
    prieš 10 valandas (-ų) , Scarlett_Mayers parasė:

Sveikas Aidai! Tikiuosi sutarsime ir rasime bendrą kalbą. Sėkmės projekte !

Labas, aišku sutarsim bus visko esu geraširdis pykt nelabai moku😊

Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
    Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Sukurk naują...