Jump to content
SA-MP SERVERIS
vLKG.LT - Virtualus Lietuvos Kaimelių gyvenimas!
samp.vlkg.lt:7777
Rekordas: 3
Jungtis į serverį
SA-MP SERVERIO STATISTIKA
Dabar prisijungusių: 0 / 100.

Daugiausiai šiandien prisijungė: 1 / 100.
DISCORD SERVERIS

Connect

SERVERIO STARTAS 2021.05.11 Lietuvos laikų 19:00h ×

Prisistatymas Bootsie_Shellackhead

Rekomenduojami pranešimai

• Moderatorius
  • Jūsų Vardas: Donatas
  • Jūsų amžius: 25
  • Iš kokio miesto esate:? Kaunas
  • Jūsų pomėgiai:  Auto, moto,  Bendravimas, žaidimai, laiko praleidimas su draugais, 
  • Ką veikiate laisvalaikiu? su draugais bunu darbuojuos namuose.
  • Ką šiuo metu veikiate gyvenime? Dirbu, darbo dienom tik darbas namai daugiau nieko gero nematai 😄
  • Jūsų siekiai gyvenime:  Su laiku atsidaryti savo ymone.
  • Kiek laiko žaidi serveryje? Jau senai  nepamenu gerai nuo kada pradejau jau bus kokie 10-12metų 😄
  • Kaip atradai vLKG.LT serverį? per samp serveriai 
  • Turite augintinį? neturiu 
  • Turi brolių ar sesių? turiu 2 seses 
  • Papasakokite plačiau apie save :Mano teigiamos ir neigiamos savybes- Teigiamos: Esu savarankiškas žmogus, nemegstu saves iškelti i aukštuma, tiesiog visada bunu savoje vietoje, nemegstu girtis, nes tai man atrodo kiek vaikiška. Esu pareigingas žmogus, atsakingas. Moku priimti kritika, tiesiog i ja nekreipiu demesio, nes žmogaus išsišokimai parodo jo kultura, ir išprusima, taigi i kritika net nekreipiu demesio nes neverta. Jei užsibrežiu kažka padaryti visada pasiekiu savo tiksla, ir nepalieku nedabaigtu darbu. Esu draugiškas, bei linksmas. Megstu išklausyti žmogu ir kažka jam patarti jei to reikia. Visada padedu jeigu kažkam reikia mano pagalbos, tiesiog man patinka ištiesti pagalbos ranka žmogui kurios jam reikia. Esu sažiningas, megstu sakyti tiesa i akis, niekada nestumiu ant žmoniu už akiu, nemeluoju, nes melas labai žemina žmogu. I viska žiuriu rimtai. Megstu bendrauti su žmonemis ne tik žaidime ar per laida, bet ir realybeje. Esu griežtas. Esu kantrus. Neigiamos: Kartais esu kerštingas, na žiurint pagal aplinkybes. Kartais esu piktas, nes dažnai mergina sugadina nuotaika, bet stengiuos nebuti labai suniures ir pralinksmeti. Na mano nervai tikrai nera begaliniai, kartais pratrukstu, ir kitus apkaltinu nebutais dalykais, bet poto visu atsiprašau. Kartais tiesiog i viska žiuriu pochujistiškai, nu viskas buna pochui. Bet poto susimastau ir susigirbiu. Tesiog nebežinau ka daugiau pasakyti, manau žmogui sunku kalbeti apie blogas savybes, tai va, kiek pasakiau tiek ir yra.

• Pasirodyk ir įkelk savo nuotrauką: https://imgur.com/u2Fe7nI
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Moderatorius
8 hours ago, Valera_Kentas said:

Sveikas atvykęs vLKG.lt projekta linkiu gerai praleisti savo laiką būtent čia sėkmės dar kartėlį bei malonių susipažinti su tavimi

dekui man taip pat 🙂

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijunk prie diskusijų

Tu gali rašyti dabar, o užsiregistruoti vėliau! Jei turite jau susikuręs vartotoją, PRISIJUNGTI kad rašytumėte iš savo vartotojo.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Sukurk naują...