Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serverio monitorius

 • Serverio pavadinimas: -

 • Serverio IP: samp.vlkg.lt

 • Serveryje žaidžia: 0 / 0

 • Jungtis į serverį
  • Naujausi būsenos atnaujinimai

  • Papasakokite draugams apie uždarbio forumą

   Patiko vLKG.lt? pasidalinkite paspaude ant nuorodos ir gaukite bonusą

  Claudas_White

  vLKG.lt Direktorių prižiūrėtojas
  • Pranešimų skaičius

   46
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Laimėta dienų

   11

  Claudas_White paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 12

  Claudas_White turėjo geriausiai įvertintą turinį!

  Informacija serveryje

  • Privilegijos
   ADMIN narystė
   VIP narystė
  • Darbas
   Teisėsauga
   Medikas
   Taksistas
   Mechanikas
   Fūristas
   Gaujinis

  Paskutiniai profilyje apsilankė

  324 profilio peržiūros

  Claudas_White's Achievements

  Naujokas Copy

  Naujokas Copy (2/2)

  • Conversation Starter Rare
  • Week One Done Rare
  • One Month Later Rare

  Recent Badges

  53

  Reputacija

  1. Jūsų užduotis bus parašyti kuo platesnį motyvacijos laišką.Laiške norėčiau sužinoti apie jus kuo daugiau. Norint pildyti laiška privaloma turėti motyvacijos bei didelio noro užimti šias pareigas. Suradus vieną gerą kandidatą bus paskelbta analizė kas pateko kas ne ir surašyta plati informacija kodėl nepateko , ko laiške trūko.Jūsų laiškas bus paslėptas ,kad apie jus matytu tik projekto komanda. Informacija Rinkimai vyksta iki kol atsiras tinkamiausias žaidėjas iš visų kandidatų. Temoje komentuoti gali tik kandidatai į direktoriaus pareigas. Pašaliniai komentarai skaitomi kaip forumo įspėjimais. Kandidatuoti į direktoriaus pareigas galima visiems. Direktorius privalo turėti veikiantį mikrafoną. Kandidatas negali dalyvauti kitų SAMP projektų veikloje. Kandidatai nebus renkami tik pagal laišką , bus atsižvelgiama į jo bendravimą(Discord,Forume t.t) Jūsų prisistatymas: Medikai. Kokia jos rolė serveryje, kodėl ši firmą yra reikalinga? Ar turite tam patirties? Jūsų įdėjos.Jūsų tikslas pareiguose: Ko tikėsitės iš savo firmos darbuotojų? Kaip rinksite pavaduotoją? Jūsų discord: Jūsų aktyvumas:
  2. Jūsų užduotis bus parašyti kuo platesnį motyvacijos laišką.Laiške norėčiau sužinoti apie jus kuo daugiau. Norint pildyti laiška privaloma turėti motyvacijos bei didelio noro užimti šias pareigas. Suradus vieną gerą kandidatą bus paskelbta analizė kas pateko kas ne ir surašyta plati informacija kodėl nepateko , ko laiške trūko.Jūsų laiškas bus paslėptas ,kad apie jus matytu tik projekto komanda. Informacija Rinkimai vyksta iki kol atsiras tinkamiausias žaidėjas iš visų kandidatų. Temoje komentuoti gali tik kandidatai į direktoriaus pareigas. Pašaliniai komentarai skaitomi kaip forumo įspėjimais. Kandidatuoti į direktoriaus pareigas galima visiems. Direktorius privalo turėti veikiantį mikrafoną. Kandidatas negali dalyvauti kitų SAMP projektų veikloje. Kandidatai nebus renkami tik pagal laišką , bus atsižvelgiama į jo bendravimą(Discord,Forume t.t) Jūsų prisistatymas: Fūristas. Kokia jos rolė serveryje, kodėl ši firmą yra reikalinga? Ar turite tam patirties? Jūsų įdėjos.Jūsų tikslas pareiguose: Ko tikėsitės iš savo firmos darbuotojų? Kaip rinksite pavaduotoją? Jūsų discord: Jūsų aktyvumas:
  3. Sv giedriau, čia būsi tikras kentas xD
  4. Sveiki , kadangi serveris kaip ir jau atidarytas norėčiau paskelbti analizę į naująjį taksi direktorių! Labai daug neišsiplėsiu. @Samuel_CarterSveikas , norėčiau visų pirmą padėkoti ,jog pildei į šį direktoriaus postą.Pradėsiu nuo tavo prisistatymo , praktiškai neturėjau prie ko prikibti viskas atrodė trumpai ,bet aiškiai. Labai patiko tavo požiūris į direktoriaus postą kaip tu sieksi užsikelti savo reputacija. Labai mane sudomino ,jog tu turi panašų darbą realybėje.Aktyvumas irgi yra puikus tai sveikinu tave su direktoriaus pareigomis!
  5. Sveiki , kadangi serveris kaip ir jau atidarytas norėčiau paskelbti analizę į naująją mechanikų direktorę! Labai daug neišsiplėsiu. @Scarlett_Mayers- Sveika, norėčiau visų pirmą pradėti nuo tavo prisistatymo,tavo prisistatymas man labai patiko , joje labai daug nerašei ,bet viskas buvo aišku ir sužinojau ko man reikia.Įdėjų mažai parašei ,bet manau ,jog prigalvosi daugybę įdomių sistemų kurios patiks tavo būsimiems darbuotojams! Bei mane nustebino tavo aktyvumas , tad sveikinu tave tapus direktore.Tikiuosi manęs nepavesi.
  6. Hi , taigi nusprendžiau pasidalinti savo GTA modifikacijomis , gal kažkam kokia modifikacija privers. Modifikacijos Švarus GTA sa (be mod'ų): GUN sound: Sampfuncs: CLEO: Modloader: Ped: Cleo keybinderis: Damage informer: Hit sound: Žvaigždės danguje, ir timecyc: Efektai: Colormod Jei kyla kokių bėdų susisiekit su manimi per forumo A.Ž arba discord: Claudas#0925
  7. Paramos prašymas Informacija Kiekvienas firmos direktorius turi pilną teisę pildyti paramos prašymo temą. Firmos direktorius užpildęs paramos prašymo temą gauna tam tikrą sumą pinigų. Paramą galima pildyti tik tada kai darbo fonde yra nedaugiau kaip 200k. Paramą gali užpildyti tik firmos direktorius. Paramos galima prašyti tik kas 1 mėnesį. Paramos limitas yra 1mln. Paramos prašymo anketa; 1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2.Jūsų firmą: 3.Kiek paramos prašote: 4.Įrodymai, jog jūsų fonde yra nedaugiau kaip 200k(būtina):
  8. Informacija Privalote atsakyti į visus šablone pateiktus klausimus. Privalote pateikti vaizdinę medžiagą kuri įrodytų vadovo pažeidimus. Įrodymai galioja 24 valandas. Į papeikimą galima atsakyti tik Direktorius/Pavaduotojas. Draudžiama rašyti bereikalingus papeikimus, už tai galite būti baudžiami forumo įspėjimais! Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Direktorio/Pavaduotojo kurį peikiate Vardas_Pavardė serveryje: Už ką peikiate Direktorių/Pavaduotoją: Jūsų įrodymai:
  9. Pavaduotojo paskyrimas - Serverio direktorius turi teisę išsirinkti sau pavaduotoją, kuris galėtų padėti rūpintis jo firmą. Informacija Direktorius turi pranešti DPKT nariui apie pavaduotojo paskyrimą. Anketą gali pildyti tik Direktoriai. Pavaduotojas turi teisę atsisakyti pareigų arba jas prisiimti. Skiriant pavaduotoją, prisiimate atsakomybę už jį ir jo atliktus veiksmus. Pavaduotojas neišbuvęs pareigose 15 kalendorinių dienų, bus įtrauktas į Valdžios juodąjį sąrašą. Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jūsų užimamos pareigos, atstovaujamas darbas: Žaidėjo Vardas_Pavardė kurį norite paskirti pavaduotojų: Kodėl priskiriate šį pavaduotoją: Dėkui @Scarlett_Mayers už Gfx darbą❤️
  10. Direktorių ir pavaduotojų atsistatydinimas - Direktorius nuspręsdamas atsistatydinti iš savo užimamų pareigų yra įpareigotas užpildyti atsistatydinimą. Informacija Direktorius palikęs pareigas turi pilną teisę savo postą perleisti pavaduotojui arba darbuotojui,būtina atsiklausti DPKT nario dėl pareigių perleidimo. Direktorius nepranešes dėl savo pareigų palikimo gali būti įrašytas į direktorių blacklist'ą Direktorius privalo išbūti pareigose nors 30 kalendorinių dienų. Anketa gali pildyti tik direktoriai bei pavaduotojai. Atsistatydinimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų išbūtas laikas pareigose: Jūsų atsistatydinimo priežastis Jūsų atstovaujamas darbas,pareigos:
  11. Sveiki , sulaukiau 3 anketų iš kurių bus aprašytos tik 2.Norėčiau padėkoti kas pildė į direktoriaus pareigas. Sveikas ,Rokai (@Rokas_Kent) Visų pirmą norėčiau tau padėkoti ,jog pildei į šį direktoriaus postą. Pradėsiu nuo tavo laiško prisistatymo. Jis buvo plačiai aprašytas sužinojau apie tave ko norėjau, radau kelias gramatines klaidas ,bet nieko baisaus.Man nelabai patiko ,jog sistemos buvo jau kiekviename projekte matytos, galvojau jog sugalvosi kažką įdomesnio jog patiktų firmos darbuotojams.Dar nepatiko kaip tu rinksi savo pavaduotoją , galvojau sugalvosi kažką unikalesnio. Na ,o dabar tave sveikinu su 2 vieta ! Sveikas ,Mantai (@Horn_B) Visų pirmą norėčiau tau padėkoti ,jog pildei į šį direktoriaus postą.Pradėsiu nuo tavo laiško prisistatymo.Jis buvo aprašytas trumpai ,bet sužinojau ko man reikia.Minėjai ,jog pakolkas savo sugalvotu sistemų neturi ,bet su laiku jų atsiras.Tikėkimes ,jog tavo ateinančios sistemos patiks tavo būsimiems firmos darbuotojams.Man labai patiko kaip tu rinksi savo naująjį pavaduotoją.Labiausiai man tavo laiške patiko ,jog viskas buvo trumpai ,bet aiškiai. Sveikinu tave su 1 vieta ! 1 vietos nugalėtojui atsisakius priimti šias pareigas ar neišbuvus 30dienų direktoriaus pareigose jo vietą užims 2 vietos nugalėtojas.
  12. Jūsų užduotis bus parašyti kuo platesnį motyvacijos laišką.Laiške norėčiau sužinoti apie jus kuo daugiau. Norint pildyti laiška privaloma turėti motyvacijos bei didelio noro užimti šias pareigas. Suradus vieną gerą kandidatą bus paskelbta analizė kas pateko kas ne ir surašyta plati informacija kodėl nepateko , ko laiške truko.Jūsų laiškas bus paslėptas ,kad apie jus matytu tik projekto komanda. Informacija Rinkimai vyksta iki kol atsiras tinkamiausias žaidėjas iš visų kandidatų. Temoje komentuotigali tik kandidatai į direktoriaus pareigas. Pašaliniai komentarai skaitomi kaip forumo įspėjimais. Kandidatuoti į direktoriaus pareigas galima visiems. Direktorius privalo turėti veikiantį mikrafoną. Kandidatas negali dalyvauti kitų SAMP projektų veikloje. Kandidatai nebus renkami tik pagal laišką , bus atsižvelgiama į jo bendravimą(Discord,Forume t.t) Jūsų prisistatymas: Policija. Kokia jos rolė serveryje, kodėl ši firmą yra reikalinga? Ar turite tam patirties? Jūsų įdėjos.Jūsų tikslas pareiguose: Ko tikėsitės iš savo firmos darbuotojų? Kaip rinksite pavaduotoją?
  13. Žaidėjas esantis NDS sąraše negali: - Dirbti darbe su pakvietimu - Būti direktoriumi ar pavaduotoju - Būti projekto komanda Norint išeiti iš NDS reikia išbūti savo nurodyta laiką arba sumokėti tam tikrą pinigų sumą. Bausmės: 1. Tam tikro laiko nepradirbimas: 1 mėnesio NDS arba 150,000€ 2. Kenkėjiškas elgesys: 3 mėnesių NDS arba 300,000€ 3. Darbo statistikos buginimas , bet koks žaidimą palengvinančių programų naudojimas: 4 mėnesių arba 600,000€ NDS sąrašas;
  14. NDS - Nepageidautinu darbuotojų sąrašas. Informacija; Direktoriai šioje temoje užpildo anketą dėl žaidėjų ,kurie pažengė taisykles ir turėtu būti įrašyti į NDS. Draudžiama klastoti įrodymus.Anketos šabloną gali pildyti tik direktoriai. Kiekvieną anketą bus peržiūrėta Direktorių prižiūrėtojo ir bus svarstoma ar žaidėjas bus įrašytas į NDS ar ne. Anketos šablonas; 1.Jūsų V_P žaidime: 2.Žaidėjo V_P kurį norite įrašyti į NDS: 3.Ką žaidėjas pažeidė jog norite jį įrašyti į NDS: 4.Įrodymai(Privaloma)
  • Narių statistika

   167
   Viso narių
   51
   Daugiausiai prisijungę
   The_Boss
   Naujausias narys
   The_Boss
   Užsiregistravo
  • Prisijungę   0 Narių , 0 Slaptas, 2 Svečių (Pilnas sąrašas)

   Šiuo metu nėra prisijungusių vartotojų

  ×
  ×
  • Sukurk naują...