Jump to content
SA-MP SERVERIS
vLKG.LT - Virtualus Lietuvos Kaimelių gyvenimas!
samp.vlkg.lt:7777
Rekordas: 3
Jungtis į serverį
SA-MP SERVERIO STATISTIKA
Dabar prisijungusių: 0 / 100.

Daugiausiai šiandien prisijungė: 1 / 100.
DISCORD SERVERIS

Connect

SERVERIO STARTAS 2021.05.11 Lietuvos laikų 19:00h ×

Vakaris_White

Apeliacijų/VIP prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  4
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3 Neutralus/i

Apie Vakaris_White

 • Rankas
  Naujokas/ė

Paskutiniai profilyje apsilankė

57 profilio peržiūros
 1. Sveikas, esi naujokas? Siūlau tau emigruoti iš kito serverio ir imigruoti pas mus. Imigruodamas pas mus gausi puikias sąlygas pradėti gyvenimą pas mus serveryje. Nelauk ir imigruok pas mus!

  Imigruodamas gausi:

  10tūkstančių eurų

  1,500tūkstančio patirties taškų

  VIP statusą 7dienom

   

   

 2. Vakaris_White

  Įdėja.

  Labai paprasta, bet tikrai neprasta sistema kuria būtų galima įgyvendinti serveryje. Šiuo metu esu už, bet tik tada jeigu idėją bus išvystyta dar plačiau. Siūlyčiau tai: Jog laikas būtų 2minutės, bet nedaugiau. Per šį laiko tarpą jeigu koks medikas būtų arti jisai sugebėtu priimti greitai sužeistojo iškvietimą ir į jį sėkmingai atvykti. Praėjus 2minutėm jeigu dar nebūtų mediko, žaidėjas galėtu pasirinkti ar laukti dar vis mediko ar keliauti tiesiai į ligonine. Esant nušautam žaidėjui, žaidėjas pats galėtu pasirinkti ar iškart keliaut į ligonine ar geriau laukti medikų.
 3. Vakaris_White

  vLKG FM

  Idėjos tikslas gan yra puikus, bet ar idėją būtų galima įgyvendinti labai sunku pasakyti. Jeigu turime tam galimybių kodėl gi nepabandžius tai įgyvendinti, bet labiausiai remiuosi į tai jog šį idėją gali nepasitvirtinti ir tiesiog radijas nebus klausomas. Manau šiuo metu su tokiomis idėjomis reikėtu dar šiek tiek palaukti ir sulaukti starto, pamačius galbūt iš serverio žaidėjų aktyvumą galėtume pradėti įgyvendinti tokius dalykus, bet dabar šiuo metu reikia dar šiek tiek palaukti ir pažiūrėti, kaip mums seksis įsivažiuoti. Esu už, bet manau galime šiuo metu atidėti į šoną.
 4. Sveikas, Lucas. Sveikinu! Buvai sėkmingai imigruotas. Imigracijos metu tu gavai: 10tūkstančių serverio valiutos 1,500tūkstančio patirties taškų VIP statusą 7dienom
 5. Imigracija - Tai būdas naujokams norintiems emigruoti iš kito projekto ir imigruoti pas mus. Imigracijos metu sėkmingai imigruojant būsite apdovanoti žaidimo valiuta, bei patirties taškais. Na, o dabar jeigu nori imigruoti pas mus, eik žemiau ir skaityk nurodymus. Sėkmės! Ką reikia žinoti norint imigruoti pas mus: Imigruoti gali tik naujokai, turintys mažiau negu 7tūkstančius patirties taškų. Kuriant imigracijos tema, privalo temos pavadinime būti parašyta "Imigruoju Vardas_Pavardė" Pateikiant nuotraukas juose neturi matytis uždengto teksto, nukarpymų bei kito r
×
×
 • Sukurk naują...