Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serverio monitorius

 • Serverio pavadinimas: -

 • Serverio IP: samp.vlkg.lt

 • Serveryje žaidžia: 0 / 0

 • Jungtis į serverį
  • Naujausi būsenos atnaujinimai

  • Papasakokite draugams apie uždarbio forumą

   Patiko vLKG.lt? pasidalinkite paspaude ant nuorodos ir gaukite bonusą

  Dasha_Cub

  vLKG.lt Savininkas
  • Pranešimų skaičius

   18
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Laimėta dienų

   4

  Dasha_Cub paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 25

  Dasha_Cub turėjo geriausiai įvertintą turinį!

  3 sekėjų

  Informacija serveryje

  • Privilegijos
   VIP narystė
  • Darbas
   Teisėsauga
  • Užregistruotas
   2021.04.16

  Paskutiniai profilyje apsilankė

  154 profilio peržiūros

  Dasha_Cub's Achievements

  Naujokas Copy

  Naujokas Copy (2/2)

  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Week One Done Rare
  • One Month Later Rare

  Recent Badges

  20

  Reputacija

  1. Sveikas, sėkmės žaidime!
  2. ADMINISTRATORIŲ PAGYRIMAI ANKETA Giriamo administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Kodėl giriate administratorių: Pagyrimo įrodymai (NEBŪTINA): PAVYZDYS Giriamo administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Dasha_Cub Kodėl giriate administratorių : Administratorius maloniai padėjo žaidėjui, už pagalba ir pnš.. Pagyrimo įrodymai (NEBŪTINA): TAISYKLĖS Anketa rašoma kaip nauja tema, o temos pavadinimas turi būti prasižengusio, ar giriamo administratoriaus slapyvardis mūsų serveryje. Peikti, ar girti galima praėjus ne daugiau kaip 24h po prasižengimo, ar pagyrimo. Nuotraukose turi aiškiai matytis laikas. Draudžiama dėti su programomis pakeistas ar apkarpytas nuotraukas. Rašyti papeikimo/pagyrimo anketą galite tik tuo atveju, jei nukentėjote, ar padėjo arba matote, kad administratorius piktnaudžiauja savo privilegijomis. Papeikimo nerašykite, jei gavote /mute už netyčia parašytą tekstą per /s
  3. PAGRINDINIS ADMINISTRATORIŲ ARCHYVAS Pasikeitus AP nariui, šia tema draudžiama ištrinti. (Čia galite kelti viską kas susijo serveryje su administratoriaus pareigomis)
  4. ADMINISTRATORIŲ TAISYKLĖS Būtina klausyti administracijos prižiūrėtojo ir projekto administratoriaus. Sprogdinti mašinas galima tik tuo atveju, jeigu tam yra tinkama priežastis, pvz.: palikta ne vietoje, stovi vidurį kelio ir tai trukdo žaidėjams. Draudžiama bėgti nuo teisėsaugos naudojant administracijos komandas. Draudžiama gydytis su administracijos komandomis per susišaudymą, renginį, užgrobimus ir šturmą. Draudžiama gydytis bet kokiame susišaudyme 1 prieš 1, 2 prieš 2 ir panašiai, susišaudymai gali būti neoficialūs, skelbimų nereikia. Draudžiama naudotis neleistinas programas, serverio klaidomis ar kitomis žaidimą palengvinančiomis programomis. Draudžiama pardavinėti savo vartotoją su administratoriaus statusu. Draudžiama reketuoti, grasinti, apgaudinėti ar kitaip kenkti žaidėjam. Pasisveikinti su serverio žaidėjais naudojant komandą /s nėra draudžiama, tačiau už bereikšmius papildomus žodžius būsite baudžiami už blogą /s naudojimą. Asmeniški pasisveikinimai su vienu žmogumi ar viena žaidėjų grupe taip pat draudžiami. Draudžiama keiktis ir įžeidinėti kitus žaidėjus (Privačios žinutės nesiskaito). Draudžiama skelbti apie darbų treniruotes, apmokymus, užgrobimus, atgrobimus ar kitas organizuojamas veiklas, tokiems dalykams Direktorius/Pavaduotojas turi /d komandą. Draudžiama reklamuoti kitus serverius, tinklapius ir pnš. Draudžiama naudoti nelegalias programas, kurios kenkia serverio veiklai. Šaudymas į serverio žaidėjus (saugioje zonoje) (Teisėsaugai ARAS/PD NEGALIOJA). Netinkamas administratoriaus komandų naudojimas (/freeze, /unfreeze, /kill, /takew, /boom). Draudžiamas bet koks čyterių toleravimas (sedėjimas kartu su juo mašinoje, atiteleportavimas į įvairius neleistinus interjerus). Jei Administratorius yra 1-2 lygio ar turi įspėjimų - privalo apie tai pranešti Administracijai. Draudžiama naudoti /pzu ar /get komandą, savo naudai. Draudžiama naudoti /get komandą, siekiant sugauti asmenį. Draudžiama naudoti /pzu komandą, siekiant išvengti mirties ar sugavimo. » Keičiant taisykles ar įvedant naują, administracijos prižiūrėtojas informuos projekto žaidėjus. » Viršuje esančiu taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. » Projekto žaidėjai turintis idėjų ties taisyklių koregavimu/keitimu ar įvedimu gali kreiptis į Administracijos prižiūrėtoją ir pateikti savo idėjas. » Turint klausimų ar neaiškumu kreiptis į administracijos prižiūrėtoją: @Dasha_Cub » Privaloma laikytis bendrųjų serverio taisyklių (SPAUSTI)
  5. Administratorius - tai asmuo, kuris atitinkamai prižiūri serverio tvarką, baudžia žaidėjus, jiems padeda, rengia įvairius renginius ar kitokią veiklą. Administratorius atsakinėja į įprastų žaidėjų užduodamus klausimus, nesklandumus, problemas. Jis kruopščiai ir nuosekliai atlieka savo darbą, kad jam nebūtų jokių priekaištų. Būnant administratoriumi, ant žaidėjo pečių krenta didžiulė atsakomybė. Jis turi sau įsipareigoti, kad jis bus aktyvus, atitinkamai dirbs savo darbą, visada žinos, kaip reikia naudotis administratoriaus komandomis, kaip valdyti administratoriaus pultą, kaip bendrauti su žaidėjais, bei jiems padėti. Administratorius - žmogus, kuris yra tarsi motyvacija kitiems, motyvacija, kurios dėka ir kiti noriai padeda vieni kitiems, nors ir nebūdami administratoriumi. Kodėl yra verta tapti serverio administratoriumi? Turbūt savaime suprantama, kad pačiu administratoriumi tapti yra tikrai nelengva. Tam reikia daug ryžto ir pastangų, bei pasitikėjimo savimi. Pagrindinė priežastis, kodėl verta juo tapti - tai elementariausias prisidėjimas prie serverio gerovės bei jo plėtojimo. Juk visi pripažins, kad tvarkingame serveryje žaisti yra vienas malonumas. Būnant administratoriumi, paklusniu aišku, darbščiu, visada kažkas tave pripažins, tave mėgs, žinos, kad į tave galima kreiptis net sunkiausioje situacijoje. Būnant administratoriumi, jūs net nepastebėsite, kaip greit iškilsite, jei tik dirbsite atitinkamai savo darbą. Skubėti nėra kur. Per skubėjimą jūs tikrai daug nepasieksite, o tik viską sugadinsite. Taip jūs galite pradėti piknaudžiauti administratoriaus komandomis ir prarasti jį. Dar viena priežastis, kodėl verta tapti administratoriumi - tai įrodymas, kad gali būti geresnis, nei tikisi kiti. Administratorius , ir pagrindinė administracija Administratorius visų pirma turėtų sutarti su kitais administratoriais, taip ir kiekvienas atskirai, sudarydami vieną bendrą komandą. Administracijoje negali būti kažkokių atsiskyrėlių, kurie nori dirbti vieni, neįtraukdami kitų, bei su jais nebendraudami. Taip jie pamažu gali susikurti savo taisykles ir elgtis kaip nori, taip pat nepadėti kitiems administratoriams. Administratorius neturi būti savanaudis. Jis turi dirbti iš vien su kitais. Taip ir jo pačio reputacija bus tikrai pranašesnė už to, kuris yra didelis savanaudis ir nepritampa prie visos administracijos. Dažniausiai tokie administratoriai ir praranda savąsias pareigas. Visa administracija turėtų būti lyg vienas kumštis, ji neturėtų keiktis, vieni kitus įžeidinėt, bei kitaip vieni kitiems kenkti. Jie turėtų ir turi rodyti pavyzdį kitiems serverio žaidėjams.
  6. Gavus administratoriaus įspėjimą, automatiškai užsideda draudimas pirkti administratoriaus pareigas. Padarius smulkų pažeidimą, administratoriai turi galimybę nusiimti draudimą už tam tikrą mokestį, kurį nustato AP narys, tikrinantis temą. Kreditų bei pinigų suma, draudimui nuimti, priklauso nuo jūsų pažeidimo bei situacijos. Anketa: Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą, bei draudimą. Jūsų /info lentelės nuotrauka: Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas: Papildomas komentaras (nebūtina): Taisyklės: Anketa pildoma šioje temoje, forumo ir žaidimo Vardas_Pavardė privalo sutapti. Jeigu draudimas pirkti administratoriaus pareigas nebuvo nuimtas, pakartotinai pildyti prašymo nebegalima. Draudimas nebus nuimamas jokia kaina, jeigu praradote administratoriaus statusą dėl grubių ar masinių pažeidimų . Draudimas nebus nuimamas jokia kaina, jeigu įspėjimą gavote už neatsakingą požiūrį į administratoriaus pareigas (nepateikti įrodymai papeikime, neatsakytas papeikimas). Draudimo nuėmimo sumą nustato projekto AP narys. Nustatytą pinigų sumą reikia pervesti @Dasha_Cub žaidimo paskyrą. Tik atlikus šį veiksmą bus nuimti kreditai bei draudimas.
  7. ADMINISTRATORIŲ PAPEIKIMAI ANKETA Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Pažeidimo aprašymas: Pažeidimo įrodymai (foto/video): PAVYZDYS Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Dasha_Cub Pažeidimo aprašymas: : Administratorius vietoj 2700 sekundžių užtildymo už keiksmus uždėjo 3000 sekundžių bausmę. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
  • Narių statistika

   167
   Viso narių
   51
   Daugiausiai prisijungę
   The_Boss
   Naujausias narys
   The_Boss
   Užsiregistravo
  • Prisijungę   0 Narių , 0 Slaptas, 1 Svečias (Pilnas sąrašas)

   Šiuo metu nėra prisijungusių vartotojų

  ×
  ×
  • Sukurk naują...