Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serverio monitorius

 • Serverio pavadinimas: -

 • Serverio IP: samp.vlkg.lt

 • Serveryje žaidžia: 0 / 0

 • Jungtis į serverį
  • Naujausi būsenos atnaujinimai

  • Papasakokite draugams apie uždarbio forumą

   Patiko vLKG.lt? pasidalinkite paspaude ant nuorodos ir gaukite bonusą

  Jack_Stevenson

  vLKG.lt Forumo narys
  • Pranešimų skaičius

   14
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Laimėta dienų

   1

  Viskas, kas parašyta nario Jack_Stevenson

  1. Gaujos ir įspėjimai 1 gauja: Lyderis nėra, gaujos pavadinimas nėra. Viso įspėjimų: 0. 2 gauja: Lyderis nėra, gaujos pavadinimas nėra. Viso įspėjimų: 0. 3 gauja: Lyderis nėra, gaujos pavadinimas nėra. Viso įspėjimų: 0. 4 gauja: Lyderis nėra, gaujos pavadinimas nėra. Viso įspėjimų: 0. 5 gauja: Lyderis Jack_Stevenson, gaujos pavadinimas “Karosai”. Viso įspėjimų: 0.
  2. Papeikimą galite rašyti atsakydami į šią temą. Koks jūsų V_P žaidime? Peikiamo gaujos nario V_P: Kodėl peikiate šį gaujos narį (įrodymai būtini)?
  3. Na sveikas Aidai, manau tikrai sutarsime!
  4. Prisistatymo anketa: Jūsų Vardas: Paulius Jūsų amžius: 16 Iš kokio miesto esate:? Pagėgiai Jūsų pomėgiai: Manyčiau sportas, sėdėjimas prie pc ir ėjimas į lauka su draugeliais. Ką veikiate laisvalaikiu? Einu į salę, kimarinu lauke, sėdžiu prie pc. Ką šiuo metu veikiate gyvenime? Esu moksleivis tai einu į mokyklą, o po jos kaip dievas duos. Jūsų siekiai gyvenime: Nesu dar užsibrėžes tikslų. Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo rugpjūčio pabaigos. Kaip atradai vLKG.LT serverį? Na pasiūlė čia užsukti @Claudas_White ir serveris kaip sakant prilipo. Turite augintinį? Taip, šunį. Turi brolių ar sesių? Turiu ir brolį ir sesę, bet abu žymiai vyresni. Papasakokite plačiau apie save: Esu linksmas žmogus, nemėgstu sėdėti vietoje visados judu į priekį, esu žmogus mėgstantis pajuokauti bei norėčiau pridurti jog esu begalo draugiškas. Pasirodyk ir įkelk savo nuotrauką: (nesu toks žemas, galimai telefonas sužemina, o nuotrauka gan senoka nes nesu mėgėjas selfintis : D )
  5. Reikalavimai Anketą pildykite atsakydami į šią temą. Atsakinėkite tik tie žmonės kurie norite pagirti žmogų už jo gerą šaudyma ar kokius kitus dalykus, nes kitokie atsakymai bus trinami ir būsite įspėti forumo įspėjimu. Anketa Koks jūsų V_P žaidime? Koks žmogaus V_P kurį giriate? Dėl ko norite pagirti šį žmogų?
  6. Papeikimą rašykite atsakydami į šią temą. Koks jūsų V_P žaidime? Kokį lyderį peikiate? Dėl ko peikiate šį lyderį (reikalinga vaizdinė medžiaga įrodanti jo kaltę)?
  7. Reikalavimai: Komentuoti gali tik pildantys į gaujos lyderį kiti pranešimai bus ignoruojami ir už juos gausite forumo įspėjimus. Stenkitės užpildyti anketą kuo geriau ir profesionaliau. Naudokite 12-14 šriftą. Anketa Jūsų V_P žaidime? Kiek jums metų? Papasakokite šiek tiek apie save (charakterio bruožai, jūsų pliusai bei minusai) : Ar esate buve gaujos ar kitos nusikalstamos frakcijos lyderiu/vadu kitame serveryje, jei taip tai kokiame? Kodėl būtent jus turėčiau paskirti šios gaujos lyderiu? Kodėl renkatės nusikalstamą veiklą? Kuo užsiimate gyvenime? Ar sugebėsite skirti pakankamai laiko šiom pareigom?
  8. Reikalavimai: Komentuoti gali tik pildantys į gaujos lyderį kiti pranešimai bus ignoruojami ir už juos gausite forumo įspėjimus. Stenkitės užpildyti anketą kuo geriau ir profesionaliau. Naudokite 12-14 šriftą. Anketa Jūsų V_P žaidime? Kiek jums metų? Papasakokite šiek tiek apie save (charakterio bruožai, jūsų pliusai bei minusai) : Ar esate buve gaujos ar kitos nusikalstamos frakcijos lyderiu/vadu kitame serveryje, jei taip tai kokiame? Kodėl būtent jus turėčiau paskirti šios gaujos lyderiu? Kodėl renkatės nusikalstamą veiklą? Kuo užsiimate gyvenime? Ar sugebėsite skirti pakankamai laiko šiom pareigom?
  9. Reikalavimai: Komentuoti gali tik pildantys į gaujos lyderį kiti pranešimai bus ignoruojami ir už juos gausite forumo įspėjimus. Stenkitės užpildyti anketą kuo geriau ir profesionaliau. Naudokite 12-14 šriftą. Anketa Jūsų V_P žaidime? Kiek jums metų? Papasakokite šiek tiek apie save (charakterio bruožai, jūsų pliusai bei minusai) : Ar esate buve gaujos ar kitos nusikalstamos frakcijos lyderiu/vadu kitame serveryje, jei taip tai kokiame? Kodėl būtent jus turėčiau paskirti šios gaujos lyderiu? Kodėl renkatės nusikalstamą veiklą? Kuo užsiimate gyvenime? Ar sugebėsite skirti pakankamai laiko šiom pareigom?
  10. Reikalavimai: Komentuoti gali tik pildantys į gaujos lyderį kiti pranešimai bus ignoruojami ir už juos gausite forumo įspėjimus. Stenkitės užpildyti anketą kuo geriau ir profesionaliau. Naudokite 12-14 šriftą. Anketa Jūsų V_P žaidime? Kiek jums metų? Papasakokite šiek tiek apie save (charakterio bruožai, jūsų pliusai bei minusai) : Ar esate buve gaujos ar kitos nusikalstamos frakcijos lyderiu/vadu kitame serveryje, jei taip tai kokiame? Kodėl būtent jus turėčiau paskirti šios gaujos lyderiu? Kodėl renkatės nusikalstamą veiklą? Kuo užsiimate gyvenime? Ar sugebėsite skirti pakankamai laiko šiom pareigom?
  11. Reikalavimai: Komentuoti gali tik pildantys į gaujos lyderį kiti pranešimai bus ignoruojami ir už juos gausite forumo įspėjimus. Stenkitės užpildyti anketą kuo geriau ir profesionaliau. Naudokite 12-14 šriftą. Anketa Jūsų V_P žaidime? Kiek jums metų? Papasakokite šiek tiek apie save (charakterio bruožai, jūsų pliusai bei minusai) : Ar esate buve gaujos ar kitos nusikalstamos frakcijos lyderiu/vadu kitame serveryje, jei taip tai kokiame? Kodėl būtent jus turėčiau paskirti šios gaujos lyderiu? Kodėl renkatės nusikalstamą veiklą? Kuo užsiimate gyvenime? Ar sugebėsite skirti pakankamai laiko šiom pareigom?
  • Narių statistika

   188
   Viso narių
   51
   Daugiausiai prisijungę
   Leo_Legend
   Naujausias narys
   Leo_Legend
   Užsiregistravo
  • Prisijungę   0 Narių , 0 Slaptas, 0 Svečių (Pilnas sąrašas)

   Šiuo metu nėra prisijungusių vartotojų

  ×
  ×
  • Sukurk naują...