Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serverio monitorius

 • Serverio pavadinimas: -

 • Serverio IP: samp.vlkg.lt

 • Serveryje žaidžia: 0 / 0

 • Jungtis į serverį
  • Naujausi būsenos atnaujinimai

  • Papasakokite draugams apie uždarbio forumą

   Patiko vLKG.lt? pasidalinkite paspaude ant nuorodos ir gaukite bonusą

  Scarlett_Mayers

  vLKG.lt Apeliacijų/VIP prižiūrėtojas
  • Pranešimų skaičius

   28
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Laimėta dienų

   7

  Scarlett_Mayers paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 14

  Scarlett_Mayers turėjo geriausiai įvertintą turinį!

  6 sekėjų

  Apie Scarlett_Mayers

  • Gimtadienis 2002.06.20

  Informacija serveryje

  • Privilegijos
   ADMIN narystė
   VIP narystė
  • Darbas
   Mechanikas
  • Užregistruotas
   2021.08.11

  Paskutiniai profilyje apsilankė

  375 profilio peržiūros

  Scarlett_Mayers's Achievements

  Naujokas Copy

  Naujokas Copy (2/2)

  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Week One Done Rare

  Recent Badges

  32

  Reputacija

  1. Informacija/Taisyklės/Reikalavimai: - Kiekvienas serverio žaidėjas turi galimybę patekti į mechanikų firmą. - Anketos klausymus pateikti „12“ šrifto dydžiu, spalvą pasirinkti pačiam. - Neklausinėti kada analizė, nes tai mažina šansus patekti į mechanikų firmą. - Griežtai draudžiama klausinėti mechanikų firmos darbuotojų atsakymų. - Draudžiama bet kaip apkarpyti, redaguoti nuotraukas. - Užpildyti visus anketos klausimus tvarkingai. - Užpildžius anketą privaloma redaguoti ją per 15 minučių. - Turėti „Discord“ programą, pasą, vairuotojo pažymėjimą. Anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : • Jūsų žaidimo informacija (/info) : • Trumpas prisistatymas apie save (Vardas, amžius, charakterio bruožai ir t.t.): • Kodėl kandidatuojate būtent į mechanikus?: • Kokioje firmoje dirbote prieš tai? Kaip jums sekėsi? Kodėl palikote ar buvote išmestas : • Kokie jūsų tikslai įsidarbinus į mechanikų firmą: • Ar turite ir naudojatės „Discord“ programa, jeigu taip, nurodykite savo duomenis.: Klausimai: Kaip elgsitės pamatę netvarkingai paliktą tr. priemonę: Kas yra taškai? (Kaip juos gauti? Kur jie yra leidžiami? Kur juos reikia pirkti?): Jūs dirbate ir į jumis pradeda šaudyti serverio žaidėjas. Jūsų veiksmai: Papildomi klausimai: Teisinga atsakymą pažymėti Ar mechanikai turi /iaz 0 komanda? Taip | Ne Ar mechanikai gali šaudyti civilius? Taip | Ne Ar mechanikai turi /tvarkyti komanda? Taip | Ne Ar galima būti gaujos nariu dirbant mechaniku? Taip | Ne
  2. Dienos užduotis – tema, kurioje mechanikai kiekvieną dieną darys paskirtas dienos užduotis, už kurias gaus taškus. Dienos užduoties taisyklės/informacija Dienos užduotis privalote kelti tvarkingai į vieną pranešimą, panaudojant spoilerius. Atliktas dienos užduotis privaloma užpildyti iki 00:00 valandos. Sekmadieniais temos šabloną privaloma užpildyti iki 21:30. Dienos užduotys keičiamos kiekvieną sekmadienį 22:00. Draudžiama prašyti kito darbo darbuotojų jų darbinių tr. priemonių. Draudžiama siūlyti bet kokias paslaugas nemokamai. Draudžiama tempti savo nuosavas tr. priemones. Vienos dienos užduoties vertė - 25 taškai. Per dieną iš šios temos galima susirinkti iki 100 taškų. Turimi taškai nesisumuoja kartu su dukterinės įmonės bendradarbiu, tai yra individualūs taškai. Dienos užduotys: Darbuotojų turimi taškai: Užduoties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Atliktos užduotys: Jūsų įrodymai:
  3. Dukterinės įmonės – tai ,,Scarlett's Automotive Service'' įmonės darbuotojų susiskaidymas į mažesnes įmones. Įmonių kūrimo taisyklės Kiekvienas darbuotojas privalo sukurti arba būti kitoje dukterinėje įmonėje. Įmonėse gali dirbti iki 2-ų darbuotojų. Darbuotojas dukterinėje įmonėje gali dirbti ir individualiai. Įmones galima kurti nuo 1 rango. Kuriant įmonę privaloma pasirinkti įmonės numerio skaičių (0-99). Firmos kūrimo šablone privaloma nurodyti norima firmos HEX spalvos kodą. Įmonės kūrimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Žaidėjo Vardas_Pavardė, su kuriuo steigiate įmonę: Pasirinktas įmonės numerio skaičius: Pasirinktas HEX kodas: Įkurtos įmonės:
  4. Dalių teikimas - tema skirta darbuotojams, norint pasikelti rangą. Sistemos veikimo principas: Kiekvieną dieną vienos dukterinės įmonės darbuotojai gali pristatyti po vieną transporto priemonės tvarkymui reikalingą detalę. Detalės pristatymas prasideda nuo darbuotojo atvykimo į lokaciją, kurioje privalės pasiimti detalės dokumentus. Gavęs dokumentus darbuotojas vyksta į mechanikų detalių sandėlį, kuriame pasikrovęs reikalingas detales jas pristato į mechanikų bazę. Sistemos taisyklės/informacija Vienas darbuotojas per dieną gali atvežti tik vieną detalę. Individualiai dirbantys darbuotojai kas 48val. gali pristatyti po dvi detales. Dukterinėse įmonėse dirbantiems žaidėjams pristatytos tr. priemonės dalys skaičiuojasi kartu. Suremontavus automobilį detalės dingsta. Prieš vežant detalę privaloma atitikti detalės reikalavimus. Visas dalių tiekimo procesas turi būti atliktas su viena ir ta pačia transporto priemone. Vežant detalę ir darant įrodymus, privalo matytis darbinės mašinos spidometras. Atliktą dalių pervežimą privaloma užpildyti iki 00:00 valandos Sekmadieniais dalių pervežimą privaloma užpildyti iki 21:30 valandos. Detalių reikalavimai keičiami kiekvieną sekmadienį 22:00 valandos. Kiekvienas darbuotojas šablonus pildo į vieną pranešimą, tvarkingai laikydamas juos spoileriuose. Detalių sąrašas ir reikalavimai detalėms atvežti: Dokumentų atsiėmimo ir dalių pakrovimo vietovės 1. Dokumentų atsiėmimo vieta. Atsiimdami dokumentus į žaidimo chat'ą privalote parašyti. Vardas_Pavardė atsiimu [dalies pavadinimas] dokumentus. 2. Dalių pakrovimo vieta. Pasikraudami detalę į žaidimo chat'ą privalote parašyti: Vardas_Pavardė pasikraunu [dalies pavadinimas] ir vežu į bazę. 3. Iškraudami detales mechanikų bazėje privalote parašyti: Vardas_Pavardė iškraunu [dalies pavadinimas] į mechanikų bazę. Reikiamos detalės transporto surinkimui: Darbuotojų turimos detalės: Šablonai Dalių pristatymas Jūsų Vardas_Pavardė: Dukterinės įmonės numeris: Atvežtos detalės: Statistikos/užduoties įrodymai: Atvežtos dalies įrodymai: Automobilio surinkimas Jūsų Vardas_Pavardė: Kokį automobilį surenkate:
  5. Informacija apie darbo ir gaujos sutartis: Darbo sutarties mokestis - 15.000$ Gaujų sutarties mokestis - 10.000$ Mechanikų darbas visuomet turi išlikti darbuotojo prioritetu. Naujas darbuotojas privalo susimokėti už darbo/gaujos sutartį, kitaip nebus priimtas. Darbuotojas pradirbęs daugiau nei 7 dienas firmoje, gali prašyti vadovo, jog pratęstu darbo sutartį. Kiekvienas darbuotojas gali atsiimti pinigus už sumokėta darbo/gaujos sutartį. Darbuotojas gali dalyvauti gaujų veikloje nepradirbęs paskirtos saviveiklos minimumo tokiu atveju, jeigu pasižada pradirbti paskirtą minimumą iki 00:00 val. ir apie tai praneša firmos valdžiai. Darbo sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir prižadate jų laikytis?: Įrodymai, jog buvo paduota reikiama suma: Gaujų sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir prižadate jų laikytis?: Įrodymai, jog buvo paduota reikiama suma:
  6. Sveikas Aidai! Tikiuosi sutarsime ir rasime bendrą kalbą. Sėkmės projekte !
  7. Jūsų Vardas_Pavardė:Scarlett_Mayers Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Asesu_Dashosfanas Jeigu jūsų įrodymai gali būti neiškarto suprasti, apibūdinkite kuo nusižengė ( Nebūtina: ) Neleistinų Programų naudojimas. (Cheat'ai) Įrodymai ( Būtini ) : https://streamable.com/nbxzoq GTA_SA_MP 2021-09-13 17-55-21_Trim.mp4
  8. Šioje temoje rasite visą reikiamą informaciją apie firmos rangus. Darbo rangai: 1. Naujokėlis- šis rangas nurodo, kad darbuotojas ką tik įsidarbino į mechanikų firmą, šis darbuotojas vairuoja darbo transportą "Tow Truck". 2. Ratų montuotojas- šis rangas nurodo kad darbuotojas yra šiek tiek pažengęs ir nusimano savo darbą tačiau jam dar trūkstą patirties gyvenime, todėl gali vairuoti darbo transportą "Tow Truck". 3. Tepalinis- labiau pažengęs darbuotojas kuris jau labiau nusimano apie mašinas, yra labiau patyręs ir gali naudotis "Tow Truck" ir ,,Slamvan'' darbo transportu. 4. Remonto Ekspertas- šiš rangas nurodo, kad darbuotojas viską jau patyręs ir jam labiau rūpi ne mašinos o buteliukas, todėl gali naudotis "Tow Truck" ir "Slamvan" darbo transportu. 5. Valdžia- tai rangas skirtas valdžiai jai apribojimai netaikomi. Darbo apranga: 1 Rango Apranga: 2 Rango Apranga: 3 Rango Apranga: 4 Rango Apranga: 5 Rango Apranga:
  9. Darbuotojas per savaitę gali pasiimti iki 2 neaktyvumų. Maksimalus neaktyvumo laikotarpis - 7 dienos, taikomos išimtys. Per mėnesį, darbuotojas negali viršyti daugiau ,nei 4 neaktyvumus, ne daugiau nei 14 dienų. Užpildžius neaktyvumą, negalite serveryje būti ilgiau, nei 5 minutes. Pildant neaktyvumo anketą, privaloma nurodyti tikslią neaktyvumo datą. Anketa norint pasiimti neaktyvumą: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Neaktyvumo priežastis : Tiksli neaktyvumo data (XXXX.XX.XX): Palikimo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kokį laiko tarpą išbuvote firmoje?: Palikimo priežastis: Ar norite atgauti pinigus už darbo sutartį?: Darbuotojai esantys neaktyvume:
  10. Scarlett's Automotive Service - mechanikų įmonė įsikūrusi nedideliame Dillimore miestelyje, kurią sudaro nedidelę komandą su dideliu iškeltu tikslu : suteikti mechaniko paslaugas serverio žaidėjams. Mūsų tikslai yra prižiūrėti tvarką miestelių ribose, suteikti pirmąją pagalbą kelyje, tiuninguoti mašinas, jas taisyti. Firmos vadovai: Direktorė - Scarlett_Mayers Pavaduotojas/-a : Reikalavimai norint įsidarbinti į šią firmą : Turėti 3,000 serverio patirties Turėti pasą Turėti vairuotojo pažymėjimą Nebūti įrašytam į NDS Turėti Discord paskyrą Pagrindinės firmos taisyklės Bendrosios taisyklės: 1.1. Kiekvienas firmos darbuotojas privalo klausyti valdžios įsakymų. 1.2. Kiekvienas firmos darbuotojas privalo žinoti bendras serverio ir forumo taisykles. 1.3. Kiekvienas firmos darbuotojas su klientais/bendradarbiais privalo elgtis mandagiai. 1.4. Kiekvienas firmos darbuotojas privalo gerbti visus serverio žaidėjus, bei jų nediskriminuoti. 1.5. Griežtai draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas. 1.6. Griežtai draudžiama bug'inti darbo statistiką. ( Gėdos Stulpas ) 1.7. Griežtai draudžiama sprogdinti kitų žaidėjų transporto priemones. 1.8. Ginklai yra galimi tik savigynos atveju, kai darbuotojas turi vaizdinius įrodymus įrodančius jo nekaltumą. 1.9. Darbo transportas turi būti išnaudojamas tik darbo tikslais. 1.9.1. Darbo apranga turi būti išnaudojama tik darbo tikslais. 1.10. Norint anksčiau užsiimti saviveikla, privaloma pranešti valdžios atstovui. 1.11. Draudžiama budėti DILIMORE miestelyje, bei mechanikų garaže. 1.12. Dirbant mechaniku AFK galima būti neribotą laiko tarpą, jeigu darbuotojas niekam netrukdo. 1.13. Pabaigus darbą privaloma sunaikinti darbo transportą. (/sunaikinti) 1.14. Kiekvienas firmos darbuotojas privalo laikytis K.E.T. 1.15. Darbo laiku rekomenduojama būti bet kuriame iš ,,Discord''programos kanalų. 1.16. Valdžios atstovui liepus susirinkti į „Discord“ programą, negali būti jokių pasiteisinimų. 1.17. Griežtai draudžiama leisti bet kokias melodijas, dainas, neatsiklausus valdžios atstovų „Discord“ programoje. 1.18. ,,Discord“ programoje draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, įžeidinėti kolegas, bei kitus serverio žaidėjus. 1.20. Darbo racijoje draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, įžeidinėti kolegas, keiktis. 1.21 Griežtai draudžiama imti iš klientų didesnę sumą, nei nurodyta 1.22. Griežtai draudžiama nemokamai suteikti mechanikų paslaugas žaidėjams. Paslaugų suteikimas: Keisti ratus - 410 serverio valiutos Keisti tr.priemonės spalvą - 160 serverio valiutos Tiuninguoti tr.priemone - 260 serverio valiutos Sutvarkyti tr.priemonę - 130 serverio valiutos Papildyti tr.priemonės baką - 1l = 7 serverio valiutos Keisti variklį - 1600 serverio valiutos Aktyvumas, bei iškvietimai: Darbuotojas privalo per dieną pradirbti bent 50 minučių, bei pravažiuoti 40km, per savaitę būti pradirbusiam 420 minučių. Darbuotojas norintis užsiimti saviveikla, privalo pradirbti tiek, kiek rašoma rangų sistemoje. Darbuotojas užsiimantis saviveikla ar būnant event'e privalo reaguoti į iškvietimus, jeigu dirbantys darbuotojai nespėja. Žinant, jog nepradirbsite dienos minimumo, privalote užpildyti neaktyvumą. Privaloma imti kiekvieną iškvietimą, nors ir užsiimate saviveikla. Už kiekvieną praleistą iškvietimą, darbuotojai tuo metu buvę žaidime gauna po įspėjimą. Atrankos, vykdomos trūkstant darbuotojų - Atranka žaidime iki STOP ženklo - nurodoma vieta kur rinktis, sulaukus norimo kiekio žaidėjų, paskelbiamas STOP ženklas bei vykdoma žaidėjų apklausa, taip tikrinant žinias atsirenkami darbuotojai. -Mini atranka žaidime, kai prireikia kelių darbuotojų. Gaujos Dirbant firmoje darbuotojas turi teisę būti gaujos nariu. Norint būti gaujos darbuotojas privalo susimokėti gaujų sutartyje nurodytą sumą, pasirašyti gaujų sutartį ir palaukti kol ji bus patvirtinta. Darbuotojas prieš dalyvaujant gaujų veikloje privalo pradirbti rangų informacijoje nurodytą laiko kiekį. Darbuotojas gali dalyvauti gaujų veikloje nepradirbęs paskirto saviveiklos minimumo tokiu atveju, jeigu darbuotojas pasižada pradirbti paskirtą minimumą iki 00:00val ir praneša apie tai darbo vadovams. Darbuotojas, kuris yra gaujoje, privalo prioretizuoti mechanikų darbą, net ir dalyvaujant veiksme. Darbo komandos: Darbinės tr.priemonės: \ Scarlett's Automovite Service Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00-17:00 (Pertrauka: 17:00 - 17:30) 17:30-19:00 (Pertrauka: 19:00 - 19:30) 19:30-20:30 (Pertrauka: 20:30-21:30) *22:00[Darbo pabaiga] Šeštadienis - Sekmadienis Laisvadieniai, dirbti neprivaloma. *Darbo laikas privalomas, jeigu neturite susirinkę minimumo . Tema visuomet bus pildoma.
  11. Darbuotojų papeikimai- Šioje temoje galite firmos valdžiai pranešti darbuotojų padarytus nusižengimus, užpadaryta turtinė žala-gauti išmoką. Pagrindinė informacija norint peikti ar pagirti darbuotoją: Rašant papeikimą, žaidimo ir forumo slapyvardžiai turi sutapti, kitaip papeikimas/pagyrimas bus atmestas. Temoja leidžiama komentuoti tik autoriui temos, ir paminėtam asmeniui , bei valdžios atstovams. Pažeidimo įrodymai negali būti apkarpyti/redaguoti. Peikiant/giriant asmenį privalo būti pateikti įrodymai tai nuotrauka ar vaizdo įrašas(kitaip nepateikus gali būti atmesti įrodymai). Draudžiama įžeidinėti vienas kitą. Įrodymai negali būti senesni kaip 24 valandos. Būtina laikytis mūsų bendrųjų vLKG.lt taisyklių. Jei padaryta turtinė žala turi matytis įrodymuose. Jeigu yra nesilaikoma bent vieno punkto iš taisyklių, papeikimas/pagyrimas bus atmestas. Anketa norint peikti darbuotoja: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Peikiamo darbuotojo @Vardas_Pavardė?: Kokį nusižengimą padarė darbuotojas?: Ar padaryta turtinė žala?: Įrodymai (Privaloma): Anketa norint pagirti darbuotoja: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Giriamo darbuotojo Vardas_Pavardė? Už kokį darbą giriate darbuotoją? Įrodymai(Privaloma) Atsakymo į papeikimą anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Asmens Vardas_Pavardė, kuris parašė papeikimą: Pasiteisinimas: Įrodymai:
  12. Garbės sąrašas- tai sąrašas į kurį patekęs žaidėjas yra nusipelnęs mano ir visų mechanikų pagarbos. Kaip galima patekti į šį sąrašą ? Paaukoti firmai daugiau nei 15,000 Serverio valiutos Padėti valdžiai ( t.y su GFX darbais, užduočių pasiūlymais ir kita...) Dabartiniai žaidėjai esantys garbės sąraše: Nėra Žaidėjai pažymėti Vardas_Pavardė gaus 80% nuolaidą visoms mechanikų paslaugoms. Bei turės didelį mechanikų valdžios pasitikėjimą, bus gerbiami mechanikų darbuotojų.
  13. Paslaugos bus suteiktos, kuomet serveris bus pajungtas ir būsite jame užsiregistravęs.
  14. Maloniai kviečiu naujokus, bei tuos žaidėjus, kurie dar neužpildė, jog užpildytų Emigracijos anketą! Gausite reikiamą kiekį XP, bei pinigėlių. Sėkmės pildantiems!

    

  • Narių statistika

   188
   Viso narių
   51
   Daugiausiai prisijungę
   Leo_Legend
   Naujausias narys
   Leo_Legend
   Užsiregistravo
  • Prisijungę   0 Narių , 0 Slaptas, 0 Svečių (Pilnas sąrašas)

   Šiuo metu nėra prisijungusių vartotojų

  ×
  ×
  • Sukurk naują...