Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serverio monitorius

 • Serverio pavadinimas: -

 • Serverio IP: samp.vlkg.lt

 • Serveryje žaidžia: 0 / 0

 • Jungtis į serverį
 • Geriausiai įvertinti

  1. Scarlett_Mayers

   Scarlett_Mayers

   vLKG.lt Apeliacijų/VIP prižiūrėtojas


   • Reputacijos taškai

    16

   • Pranešimų skaičius

    28


  2. Samuel_Carter

   Samuel_Carter

   VLKG.lt Taksistų direktorius


   • Reputacijos taškai

    11

   • Pranešimų skaičius

    19


  3. Jack_Stevenson

   Jack_Stevenson

   vLKG.lt Gaujų prižiūrėtojas


   • Reputacijos taškai

    11

   • Pranešimų skaičius

    14


  4. Claudas_White

   Claudas_White

   vLKG.lt Direktorių prižiūrėtojas


   • Reputacijos taškai

    4

   • Pranešimų skaičius

    46


  Populiarus turinys

  Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2021.09.10 visose srityse

  1. Prisistatymo anketa: Jūsų Vardas: Paulius Jūsų amžius: 16 Iš kokio miesto esate:? Pagėgiai Jūsų pomėgiai: Manyčiau sportas, sėdėjimas prie pc ir ėjimas į lauka su draugeliais. Ką veikiate laisvalaikiu? Einu į salę, kimarinu lauke, sėdžiu prie pc. Ką šiuo metu veikiate gyvenime? Esu moksleivis tai einu į mokyklą, o po jos kaip dievas duos. Jūsų siekiai gyvenime: Nesu dar užsibrėžes tikslų. Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo rugpjūčio pabaigos. Kaip atradai vLKG.LT serverį? Na pasiūlė čia užsukti @Claudas_White ir serveris kaip sakant prilipo. Turite augintinį? Taip, šunį. Turi brolių ar sesių? Turiu ir brolį ir sesę, bet abu žymiai vyresni. Papasakokite plačiau apie save: Esu linksmas žmogus, nemėgstu sėdėti vietoje visados judu į priekį, esu žmogus mėgstantis pajuokauti bei norėčiau pridurti jog esu begalo draugiškas. Pasirodyk ir įkelk savo nuotrauką: (nesu toks žemas, galimai telefonas sužemina, o nuotrauka gan senoka nes nesu mėgėjas selfintis : D )
   3 Karmos taškai
  2. Jūsų Vardas: Aidas/Lamaras Jūsų amžius: 20 Iš kokio miesto esate:?Alytus Jūsų pomėgiai: Vairavimas, su draugais sustinku dažnokai, muzikos klausimas, gamint valgyt karts nuo karto🤪 Ką veikiate laisvalaikiu?Laisvalaikiu leidžiu laika namuose prie pc arba telefono arba garaže krapštaus, mašina pastvarkau. Ką šiuo metu veikiate gyvenime? Mokinuosi, atlikinėju praktika svarščiko;D (Suvirintojo) toliau po mokslų ant suvirintojo galvoju dirbti. Dabar boltaunu. Jūsų siekiai gyvenime: Pabaigti su geru pagyrimu Suvirinimo mokslus ir toliau kaupti patirties bedirbant suvirintoju. Vėliau į užsienį galvoju išvykinėti kadencijom. Ant suvirintojo ir toliau namų statymai ir taip toliau kurtis gražųų gera gyvenimėlį😀 Kiek laiko žaidi serveryje?Jūsų kiek pamenu iš anksčiau prieš 3-4 metus jei neklystu ir buvo Dovydas_Kentas lyg pagr.administratorius turėtu gal atsimint mane nu nors nesu tikras bet pamenu žaidžiau jo dar lyg serveryje su sese Minecraft. Kaip atradai vLKG.LT serverį? Iš seniau atradęs buvau žaidžiau jame daug laiko bet kaip nutruko ryšys su projektu tai senai bežaidęs buvau ir dabar kažkaip ieškojau serverio ir vis galvoju rasiu šitą patį servery ir atradau taip. Turite augintinį? Taip katyte pilka murkyte ir haskyte Turi brolių ar sesių?Taip viens brolis viena sese Papasakokite plačiau apie save: Esu sąžiningas žmogus ištikro neapgaučiau nei vieno nebent būt manę apgavęs tada galėąiau bet taip tai ne. Esu toks aš užsidares kaip sakoma arba drovus bet ne su visais pagal charakterį atsitaikau su kuo bendraut galiu nes būna tokių kur labai stume beleka tipo jaunimėlis ypač 13-ečių ar 14-ečių priėja, nepatinka toki kur labai kelia aukščiau galvos save aš esu paprast nesu ten vierhas ar kietas bet esu bičiukas normalus su bairiais, prikolais ir tiek. O taio tai tiesiai šviesiai sakant, parūkau dūmų ir tep toliau bet negeriu jei ir išgeriu tai retai kada buna, kada prie progų tai jo. Esu pagal zodiaka Avinas mano gimtadienio data atitaikyta perfect 04-04 Pasirodyk ir įkelk savo nuotrauką:
   3 Karmos taškai
  3. Tag: @Claudas_White, @Dasha_Cub, @Jack_Stevenson
   3 Karmos taškai
  4. Anketos taisyklės: 1. Anketą privalote rašyti tik jūs pats, sužinojus, kad ją rašė kitas asmuo automatiškai nepatenkate į darbą. ; 2. Griežtai DRAUDŽIAMA naudoti kito žmogaus anketą. ; 3. Negalima klausti kada vyks atranka arba kada bus paskelbta analizė ; 4. PRIVALOTE atsakyti į visus anketoje užduodamus klausimus. ; 5. Atsakymus rašyti violetine spalva. 6. Atitinkate visus darbo reikalavimus ; 7. Mokate darbo informaciją, taisykles ; Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Trumpai papasakokite apie save (bent 2 sakiniai): 3. Kodėl norite dirbti taksistų firmoje?: 4. Jūsų nuomone svarbiausios taisyklės dirbant taksistuose?: 5. Kiek per dieną reikia pražaisti ir kiek pradirbti?: 6. Ar privaloma dalyvauti treniruotėse?: 7. Ar turit discord programa bei mikrafona?: 8. Ką pirmiausia padarote atėję į žaidimą?: 9. Matote, kad darbo racijoje kolegos vieni kitus įžeidinėja, kokie jūsų veiksmai?: 10. Su kokia komanda patikrinsite kas kviečia taksistus? 11. Būsite neaktyvus keletą dienų, kokie jūsų veiksmai? 12. Baigėte savo darbo dieną ir norite atsijungti, ką darysite su darbiniu transportu? 12. Kur gali būti afk kiek nori?:
   2 Karmos taškai
  5. Informacija/Taisyklės/Reikalavimai: - Kiekvienas serverio žaidėjas turi galimybę patekti į mechanikų firmą. - Anketos klausymus pateikti „12“ šrifto dydžiu, spalvą pasirinkti pačiam. - Neklausinėti kada analizė, nes tai mažina šansus patekti į mechanikų firmą. - Griežtai draudžiama klausinėti mechanikų firmos darbuotojų atsakymų. - Draudžiama bet kaip apkarpyti, redaguoti nuotraukas. - Užpildyti visus anketos klausimus tvarkingai. - Užpildžius anketą privaloma redaguoti ją per 15 minučių. - Turėti „Discord“ programą, pasą, vairuotojo pažymėjimą. Anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : • Jūsų žaidimo informacija (/info) : • Trumpas prisistatymas apie save (Vardas, amžius, charakterio bruožai ir t.t.): • Kodėl kandidatuojate būtent į mechanikus?: • Kokioje firmoje dirbote prieš tai? Kaip jums sekėsi? Kodėl palikote ar buvote išmestas : • Kokie jūsų tikslai įsidarbinus į mechanikų firmą: • Ar turite ir naudojatės „Discord“ programa, jeigu taip, nurodykite savo duomenis.: Klausimai: Kaip elgsitės pamatę netvarkingai paliktą tr. priemonę: Kas yra taškai? (Kaip juos gauti? Kur jie yra leidžiami? Kur juos reikia pirkti?): Jūs dirbate ir į jumis pradeda šaudyti serverio žaidėjas. Jūsų veiksmai: Papildomi klausimai: Teisinga atsakymą pažymėti Ar mechanikai turi /iaz 0 komanda? Taip | Ne Ar mechanikai gali šaudyti civilius? Taip | Ne Ar mechanikai turi /tvarkyti komanda? Taip | Ne Ar galima būti gaujos nariu dirbant mechaniku? Taip | Ne
   2 Karmos taškai
  6. @Claudas_White@Scarlett_Mayers plaka muzonas
   2 Karmos taškai
  7. Šioje temoje rasite visą reikiamą informaciją apie firmos rangus. Darbo rangai: 1. Naujokėlis- šis rangas nurodo, kad darbuotojas ką tik įsidarbino į mechanikų firmą, šis darbuotojas vairuoja darbo transportą "Tow Truck". 2. Ratų montuotojas- šis rangas nurodo kad darbuotojas yra šiek tiek pažengęs ir nusimano savo darbą tačiau jam dar trūkstą patirties gyvenime, todėl gali vairuoti darbo transportą "Tow Truck". 3. Tepalinis- labiau pažengęs darbuotojas kuris jau labiau nusimano apie mašinas, yra labiau patyręs ir gali naudotis "Tow Truck" ir ,,Slamvan'' darbo transportu. 4. Remonto Ekspertas- šiš rangas nurodo, kad darbuotojas viską jau patyręs ir jam labiau rūpi ne mašinos o buteliukas, todėl gali naudotis "Tow Truck" ir "Slamvan" darbo transportu. 5. Valdžia- tai rangas skirtas valdžiai jai apribojimai netaikomi. Darbo apranga: 1 Rango Apranga: 2 Rango Apranga: 3 Rango Apranga: 4 Rango Apranga: 5 Rango Apranga:
   2 Karmos taškai
  8. Sveiki , kadangi serveris kaip ir jau atidarytas norėčiau paskelbti analizę į naująjį taksi direktorių! Labai daug neišsiplėsiu. @Samuel_CarterSveikas , norėčiau visų pirmą padėkoti ,jog pildei į šį direktoriaus postą.Pradėsiu nuo tavo prisistatymo , praktiškai neturėjau prie ko prikibti viskas atrodė trumpai ,bet aiškiai. Labai patiko tavo požiūris į direktoriaus postą kaip tu sieksi užsikelti savo reputacija. Labai mane sudomino ,jog tu turi panašų darbą realybėje.Aktyvumas irgi yra puikus tai sveikinu tave su direktoriaus pareigomis!
   2 Karmos taškai
  9. na jo! Tag: @Claudas_White@Scarlett_Mayers
   2 Karmos taškai
  10. G7 Kong Taxi Firmos Darbuotojo Darbo Ataskaita - Ši tema skirta kad būtų galima įvertinti jūsų dienos darbą. Darbuotojai norintys gauti taškų į rangų sistema, privalės šioje temoje pildyti anketą. Darbuotojo darbo dienos ataskaitos pildymo taisyklės. Draudžiama, bet kaip apdirbti įrodymus "Apkarpyti, redeguoti nuotrauką, žymėti paint programomis ir kt". Nuotraukas kelti į https://part.lt/mobili_paveiksleliu_talpykla arba spoiler. Visi įrodymai galioja 24 valandas. Norint gauti tašką į rangų sistema, privaloma užpildyti anketą kuri pateikta žemiau. Draudžiama, naudoti nuotraukas daugiau nei 1 kartą. Per dieną maksimaliai galima gauti - 10 pliusų, Sekmadieniais/Šeštadieniais galima maksimaliai gauti - 15 pliusų. Griežtai draudžiama redaguoti pranešimą po parašyto pranešimo kad ištikrinta. Taisyklės nesilaikymas - Pliusų atėmimas už tos dienos ataskaitą. Norint būti įvertintiems už sudalyvautus Veiklose/treniruotėse, įkelkite nuotrauką - Kad vienoje nuotraukoje matytusį komanda su kuria dalyvavai. Už ką gaunami pliusai Priimti 10 iškvietimų [1+, 4x per dieną] Pravažiuoti su darbine tr. 50 kilometrų [5+, 2x per dieną] Pražaista 100 minučių su darbinę uniforma. [1+, 4x per dieną] Sudalyvauta Veikloje/treniruotėja[Nuotraukoje turi matytis visa komanda][1+, 3x per dieną] Papildomi pliusai: Pasidaryti Nuotrauka su Mechanikų Valdžia bei darbuotojais [2+, x per dieną] Darbo ataskaitos anketa. Darbuotojo Vardas_Pavardė - Už kokią dieną pildoma ataskaita [Pvz. 2021-09-15] - Kiek taškų turite gauti? - Foto : 10 iškvietimų priimtų : Pravažiuota su darbine tr. 50 kilometrų : Pražaista 100 minučių su darbinę uniforma : Sudalyvauta Veikloje/treniruotėja[Nuotraukoje turi matytis visa komanda] :
   1 Karmos taškas
  11. Taškų gavimo sistema Už ką gaunami taškai? Priimti 10 iškvietimų [1+, 4x per dieną] Pravažiuoti su darbine tr. 50 kilometrų [10+, 2x per dieną] Pražaista 100 minučių su darbinę uniforma. [2+, 4x per dieną] Sudalyvauta Veikloje/treniruotėja[Nuotraukoje turi matytis visa komanda][3+, 3x per dieną] Papildomi pliusai: Pasidaryti Nuotrauka su Mechanikų Valdžia bei darbuotojais [2+, x per dieną] Norint gauti pliusų būtina užpildyti anketą šioje temoje: Čia Naujokas Mašina: Cabbie || Išvaizda: 189 id || Pertrauka: Darbo metu gali pasiimti kada nori 10minučių pertraukos. Papildoma: Gali būti įstojęs į gauja, kluba ar dar kažkokia veiklą. Alga: 5000EUR Norint patekti į "Dušmaną" rangą reikia 15+ V_P + [įsidarbino 0000-00-00] Dušmanas Mašina: Cabie, Taxi || Išvaizda: 189 id || Pertrauka: Darbo metu gali pasiimti kada nori 20minučių pertraukos. Papildoma: Turi galimybę tiuninguoti darbine tr. priemones (spalvos keitimas draudžiamas). Alga: 10000EUR Norint patekti į "Senbūvis" rangą reikia 30+ V_P + [įsidarbino 0000-00-00] Senbūvis Mašina: Cabie, Taxi, || Išvaizda: 189 id || Pertrauka: Darbo metu gali pasiimti kada nori 30minučių pertraukos. Papildoma: Turi galimybę tiuninguoti darbine tr. priemones (spalvos keitimas draudžiamas). Alga: 15000EUR Norint patekti į "Legenda" rangą reikia 55+ V_P + [įsidarbino 0000-00-00] Legenda Mašina: Cabie, Taxi, Sultan || Išvaizda: 187/189 id || Pertrauka: Darbo metu gali pasiimti kada nori 30minučių pertraukos. Papildoma: Gali turėti klubą. Turi galimybę tiuninguoti darbines tr. priemones (spalvos keitimas draudžiamas). Su valdžios leidimu gali daryti treniruotes. Alga: 20000EUR Norint patekti į galutinį ranga į tai aš pats atsižvelgsiu pagal darbuotoja ir pats išsirinksiu pavaduotoja kuris man atrodys teigiamai. V_P + [įsidarbino 0000-00-00] [Direktorius] - Samuel_Carter [įsidarbino 2021-09-13] [Pavaduotojas] - V_P [įsidarbino 0000-00-00]
   1 Karmos taškas
  12. Papeikimą galite rašyti atsakydami į šią temą. Koks jūsų V_P žaidime? Peikiamo gaujos nario V_P: Kodėl peikiate šį gaujos narį (įrodymai būtini)?
   1 Karmos taškas
  13. Dienos užduotis – tema, kurioje mechanikai kiekvieną dieną darys paskirtas dienos užduotis, už kurias gaus taškus. Dienos užduoties taisyklės/informacija Dienos užduotis privalote kelti tvarkingai į vieną pranešimą, panaudojant spoilerius. Atliktas dienos užduotis privaloma užpildyti iki 00:00 valandos. Sekmadieniais temos šabloną privaloma užpildyti iki 21:30. Dienos užduotys keičiamos kiekvieną sekmadienį 22:00. Draudžiama prašyti kito darbo darbuotojų jų darbinių tr. priemonių. Draudžiama siūlyti bet kokias paslaugas nemokamai. Draudžiama tempti savo nuosavas tr. priemones. Vienos dienos užduoties vertė - 25 taškai. Per dieną iš šios temos galima susirinkti iki 100 taškų. Turimi taškai nesisumuoja kartu su dukterinės įmonės bendradarbiu, tai yra individualūs taškai. Dienos užduotys: Darbuotojų turimi taškai: Užduoties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Atliktos užduotys: Jūsų įrodymai:
   1 Karmos taškas
  14. Dalių teikimas - tema skirta darbuotojams, norint pasikelti rangą. Sistemos veikimo principas: Kiekvieną dieną vienos dukterinės įmonės darbuotojai gali pristatyti po vieną transporto priemonės tvarkymui reikalingą detalę. Detalės pristatymas prasideda nuo darbuotojo atvykimo į lokaciją, kurioje privalės pasiimti detalės dokumentus. Gavęs dokumentus darbuotojas vyksta į mechanikų detalių sandėlį, kuriame pasikrovęs reikalingas detales jas pristato į mechanikų bazę. Sistemos taisyklės/informacija Vienas darbuotojas per dieną gali atvežti tik vieną detalę. Individualiai dirbantys darbuotojai kas 48val. gali pristatyti po dvi detales. Dukterinėse įmonėse dirbantiems žaidėjams pristatytos tr. priemonės dalys skaičiuojasi kartu. Suremontavus automobilį detalės dingsta. Prieš vežant detalę privaloma atitikti detalės reikalavimus. Visas dalių tiekimo procesas turi būti atliktas su viena ir ta pačia transporto priemone. Vežant detalę ir darant įrodymus, privalo matytis darbinės mašinos spidometras. Atliktą dalių pervežimą privaloma užpildyti iki 00:00 valandos Sekmadieniais dalių pervežimą privaloma užpildyti iki 21:30 valandos. Detalių reikalavimai keičiami kiekvieną sekmadienį 22:00 valandos. Kiekvienas darbuotojas šablonus pildo į vieną pranešimą, tvarkingai laikydamas juos spoileriuose. Detalių sąrašas ir reikalavimai detalėms atvežti: Dokumentų atsiėmimo ir dalių pakrovimo vietovės 1. Dokumentų atsiėmimo vieta. Atsiimdami dokumentus į žaidimo chat'ą privalote parašyti. Vardas_Pavardė atsiimu [dalies pavadinimas] dokumentus. 2. Dalių pakrovimo vieta. Pasikraudami detalę į žaidimo chat'ą privalote parašyti: Vardas_Pavardė pasikraunu [dalies pavadinimas] ir vežu į bazę. 3. Iškraudami detales mechanikų bazėje privalote parašyti: Vardas_Pavardė iškraunu [dalies pavadinimas] į mechanikų bazę. Reikiamos detalės transporto surinkimui: Darbuotojų turimos detalės: Šablonai Dalių pristatymas Jūsų Vardas_Pavardė: Dukterinės įmonės numeris: Atvežtos detalės: Statistikos/užduoties įrodymai: Atvežtos dalies įrodymai: Automobilio surinkimas Jūsų Vardas_Pavardė: Kokį automobilį surenkate:
   1 Karmos taškas
  15. Informacija apie darbo ir gaujos sutartis: Darbo sutarties mokestis - 15.000$ Gaujų sutarties mokestis - 10.000$ Mechanikų darbas visuomet turi išlikti darbuotojo prioritetu. Naujas darbuotojas privalo susimokėti už darbo/gaujos sutartį, kitaip nebus priimtas. Darbuotojas pradirbęs daugiau nei 7 dienas firmoje, gali prašyti vadovo, jog pratęstu darbo sutartį. Kiekvienas darbuotojas gali atsiimti pinigus už sumokėta darbo/gaujos sutartį. Darbuotojas gali dalyvauti gaujų veikloje nepradirbęs paskirtos saviveiklos minimumo tokiu atveju, jeigu pasižada pradirbti paskirtą minimumą iki 00:00 val. ir apie tai praneša firmos valdžiai. Darbo sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir prižadate jų laikytis?: Įrodymai, jog buvo paduota reikiama suma: Gaujų sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir prižadate jų laikytis?: Įrodymai, jog buvo paduota reikiama suma:
   1 Karmos taškas
  16. Sveikas, sėkmės projekte bus visko👍
   1 Karmos taškas
  17. Sv giedriau, čia būsi tikras kentas xD
   1 Karmos taškas
  18. Labas, sutarsim seniuk 😎
   1 Karmos taškas
  19. Na sveikas Aidai, manau tikrai sutarsime!
   1 Karmos taškas
  20. Sveikas Aidai! Tikiuosi sutarsime ir rasime bendrą kalbą. Sėkmės projekte !
   1 Karmos taškas
  21. Reikalavimai: Komentuoti gali tik pildantys į gaujos lyderį kiti pranešimai bus ignoruojami ir už juos gausite forumo įspėjimus. Stenkitės užpildyti anketą kuo geriau ir profesionaliau. Naudokite 12-14 šriftą. Anketa Jūsų V_P žaidime? Kiek jums metų? Papasakokite šiek tiek apie save (charakterio bruožai, jūsų pliusai bei minusai) : Ar esate buve gaujos ar kitos nusikalstamos frakcijos lyderiu/vadu kitame serveryje, jei taip tai kokiame? Kodėl būtent jus turėčiau paskirti šios gaujos lyderiu? Kodėl renkatės nusikalstamą veiklą? Kuo užsiimate gyvenime? Ar sugebėsite skirti pakankamai laiko šiom pareigom?
   1 Karmos taškas
  22. G7 Kong Taxi Firma - Blueberry kaimelyję įsikūrusi įmonė, kurios tikslas – serverio žaidėjams suteikti pavežimo paslaugas, nesvarbu, ar tai būtų kelionė iš vieno taško į kitą, ar tai būtų įprasta kelionė be AFK. Firmos valdžia : Direktorius - Samuel_Carter Pavaduotojas - Norint prisijungti prie mūsų, kokie tai reikalavimai būtų? - Turėti 1,500 patirties taškų serveryje; - Turėti automobilio vairuotojo pažymėjimą, galiojantį pasa. - Turėti gerus vairavimo įgudžius - Orientuotis serveryje, t.y. žinoti pagrindines kaimelio vietas. (Pvz: Vyriausybė, bankas .t.t) Taxi darbo komandos : /dirbu - Praneši kad dirbi /vaziuoju - iškvietimo paėmimo komanda. /r - darbo racija. /sunaikinti - Sunaikina darbine transporto priemone ir atstato į jei priklausoma vieta. /kviecia - Peržiūri kviečiančiųjų sąraša /kolegos - peržiūri kurie kolegos prisijunge Mūsų firmos inventorius Bazė randasi Bluberr'io kaimelyje pakraštį : Pildoma bus G7 Kong Taxi Firmos Aprangos: Vyriška apranga, moteriška., valdžios G7 KONG TAXI FIRMOS DARBINIS TRANSPORTAS: Cabbie - Mūsų firmos pirmasis automobilis. Naujokų mašina. Lėta gana erdvus, bet ir nestovi vietoje. Nesunkiai įsuka į posūkius. Taxi' - Antrasis mūsų firmos darbinis transportas. Šis automobilis nėra nei greitas, nei lėtas. Į posūkius įsisuka nesunkiai. Vairuojasi gerai. Sultan“ - Tai mūsų firmos trečiasis darbinis transportas. Jis yra gan greitas, bei nesunkiai įveikia kalnus. ATRANKOS, KURIOS VYKDOMOS TRŪKSTANT DARBUOTOJŲ: - Atranka žaidime iki STOP ženklo - nurodoma vieta kur rinktis, sulaukus norimo kiekio žaidėjų, paskelbiamas STOP ženklas bei vykdoma žaidėjų apklausa, taip tikrinant žinias atsirenkami darbuotojai. -Mini atranka žaidime, kai prireikia kelių darbuotojų. G7 KONG TAXI FIRMOS DARBO LAIKAS: Pirmadienis - Penktadienis 15:00-16:00 [Pertrauka: 16:00 - 16:30] 16:30-18:00 [Pertrauka: 18:00 - 18:30] 18:30-19:30 [Pertrauka: 19:30-21:30] *22:00[Darbo pabaiga] Šeštadienis - Sekmadienis Laisvadieniai, dirbti neprivaloma. *Darbo laikas privalomas, jeigu neturite susirinkę minimumo G7 KONG TAXI FIRMOS PAGRINDINĖS TAISYKLĖS: 1. Laikytis bendrųjų serverio taisyklių. 2. Važinėti pagal K.E.T. (Minimalūs K.E.T. pažeidimai yra leistini, siekiant nuvykti kuo greičiau pas klientą ar vežant jį į tam tikrą nurodytą tašką, tačiau draudžiama šia lengvata piktnaudžiauti ir pastoviai pažeidinėti K.E.T.) 3. Darbo apranga skirta tik darbui, norint užsiimti saviveikla būtina naudoti savo asmeninę turimą aprangą (Negalioja valdžiai.) 4. Su darbiniu skinu šaudyti galima, tik tuo atvėju jei esatę užpultas ir ginaties, reikia turėti įrodymus. 5. Draudžiama kenkti kolegoms, šaudyti į juos bazėje, mieste. 6. Gerbti savo direktorių, pavaduotoją, kolegas, kitos firmos darbuotojus, serverio žaidėjus. 7. Per dieną yra privalu: minimaliai pradirbti su darbo uniforma 60 minučių, paimti 10 iškvietimus. 8. AFK darbo metu gali būti bazeja neribota laika. 9. Neteršti darbo bei bendros taksistų racijos. (Nesikeikti, nesukelti flood'o, neįžeidinėti bei nesistengti žeminti darbuotojų) 10. Klausyti aukštesnio rango darbuotojų. 11. Nevogti klientų iš kolegų. 12. Privalu išvykstant uždaryti darbo bazių vartus.(jei yra) 13. Laikytis darbo grafiko. 14. Firmoje privalu išdirbti 7 dienas. 15. Draudžiama vežioti savo pažįstamus, draugus neomokamai. 16. Draudžiama vežioti ant transporto priemonės stogo. 17. - Baigus darba būtinai sunaikinam transporto priemonę. Taigi, susipažinai su pagrindine mūsų firmos informacija, nepamiršk peržvelgti ir kitų temų, tada sulaukęs atrankos tam tikroje platformoje stenkis sudalyvauti ir taip turėsi puikią galimybę tapti vienu iš mūsų. Pildoma
   1 Karmos taškas
  23. Jūsų Vardas_Pavardė:Scarlett_Mayers Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Asesu_Dashosfanas Jeigu jūsų įrodymai gali būti neiškarto suprasti, apibūdinkite kuo nusižengė ( Nebūtina: ) Neleistinų Programų naudojimas. (Cheat'ai) Įrodymai ( Būtini ) : https://streamable.com/nbxzoq GTA_SA_MP 2021-09-13 17-55-21_Trim.mp4
   1 Karmos taškas
  24. Papeikimo taisyklės ir anketa Papeikimų/Pagirymų taisyklės: 1 - Norint parašyti papeikimą ar pagyrimą darbuotojui, reikia užpildyti žemiau pateiktas anketas. 2 - Kuriamos temos pavadinimas turi būti pateiktas pagal tinkamą formą: Giriu/Peikiu V_P. Kitaip anketa bus atmesdinta/ištrinta. 3 - Temose gali komentuoti tik temos autorius, asmuo (-enys) paminėtas (-ynėti) temoje bei valdžios atstovai. 4 - Privalo temos autorius būti tas, kuris situacijoje yra nukentėjusysis. 5 - Giriant pilietį, išsamiai parašykite, kodėl giriate būtent šį darbuotoją ir kodėl ne kita. 6 - Peikiant pilietį, privalo būti pateikti įrodymai. Foto/Video. 7 - Įrodymai negali būti senesni nei 24-ios valandos (1 para). 8 - Peikiant kolegą, (G7 Kong Taxi' firmos darbuotojus) įrodymai privalo būti siunčiami valdžiai į forumo asmenines žinutes. 9 - Suklastoti/redaguoti įrodymai bus atmesti, o peikiantysis žaidėjas gali būti įtraukas į nalogą. 10 - Draudžiama įžeidinėti, rodyti nepagarbą darbuotojo papeikime, už įžeidimus, nepagarbą anketa bus iškart atmetama. 11 - Nesilaikant aukščiau pateiktų taisyklių tema gali būti atmesdinama. Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: 2. Peikiamo piliečio, darbuotojo (Vardas_Pavardė)?: 3. Dėl ko peikiate šį darbuotoją?: 4. Jūsų padaryti įrodymai (foto/video)? Pagyrimų Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: 4. Paskutinis pasisakymas, palinkėjimai:
   1 Karmos taškas
  25. Scarlett's Automotive Service - mechanikų įmonė įsikūrusi nedideliame Dillimore miestelyje, kurią sudaro nedidelę komandą su dideliu iškeltu tikslu : suteikti mechaniko paslaugas serverio žaidėjams. Mūsų tikslai yra prižiūrėti tvarką miestelių ribose, suteikti pirmąją pagalbą kelyje, tiuninguoti mašinas, jas taisyti. Firmos vadovai: Direktorė - Scarlett_Mayers Pavaduotojas/-a : Reikalavimai norint įsidarbinti į šią firmą : Turėti 3,000 serverio patirties Turėti pasą Turėti vairuotojo pažymėjimą Nebūti įrašytam į NDS Turėti Discord paskyrą Pagrindinės firmos taisyklės Bendrosios taisyklės: 1.1. Kiekvienas firmos darbuotojas privalo klausyti valdžios įsakymų. 1.2. Kiekvienas firmos darbuotojas privalo žinoti bendras serverio ir forumo taisykles. 1.3. Kiekvienas firmos darbuotojas su klientais/bendradarbiais privalo elgtis mandagiai. 1.4. Kiekvienas firmos darbuotojas privalo gerbti visus serverio žaidėjus, bei jų nediskriminuoti. 1.5. Griežtai draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas. 1.6. Griežtai draudžiama bug'inti darbo statistiką. ( Gėdos Stulpas ) 1.7. Griežtai draudžiama sprogdinti kitų žaidėjų transporto priemones. 1.8. Ginklai yra galimi tik savigynos atveju, kai darbuotojas turi vaizdinius įrodymus įrodančius jo nekaltumą. 1.9. Darbo transportas turi būti išnaudojamas tik darbo tikslais. 1.9.1. Darbo apranga turi būti išnaudojama tik darbo tikslais. 1.10. Norint anksčiau užsiimti saviveikla, privaloma pranešti valdžios atstovui. 1.11. Draudžiama budėti DILIMORE miestelyje, bei mechanikų garaže. 1.12. Dirbant mechaniku AFK galima būti neribotą laiko tarpą, jeigu darbuotojas niekam netrukdo. 1.13. Pabaigus darbą privaloma sunaikinti darbo transportą. (/sunaikinti) 1.14. Kiekvienas firmos darbuotojas privalo laikytis K.E.T. 1.15. Darbo laiku rekomenduojama būti bet kuriame iš ,,Discord''programos kanalų. 1.16. Valdžios atstovui liepus susirinkti į „Discord“ programą, negali būti jokių pasiteisinimų. 1.17. Griežtai draudžiama leisti bet kokias melodijas, dainas, neatsiklausus valdžios atstovų „Discord“ programoje. 1.18. ,,Discord“ programoje draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, įžeidinėti kolegas, bei kitus serverio žaidėjus. 1.20. Darbo racijoje draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, įžeidinėti kolegas, keiktis. 1.21 Griežtai draudžiama imti iš klientų didesnę sumą, nei nurodyta 1.22. Griežtai draudžiama nemokamai suteikti mechanikų paslaugas žaidėjams. Paslaugų suteikimas: Keisti ratus - 410 serverio valiutos Keisti tr.priemonės spalvą - 160 serverio valiutos Tiuninguoti tr.priemone - 260 serverio valiutos Sutvarkyti tr.priemonę - 130 serverio valiutos Papildyti tr.priemonės baką - 1l = 7 serverio valiutos Keisti variklį - 1600 serverio valiutos Aktyvumas, bei iškvietimai: Darbuotojas privalo per dieną pradirbti bent 50 minučių, bei pravažiuoti 40km, per savaitę būti pradirbusiam 420 minučių. Darbuotojas norintis užsiimti saviveikla, privalo pradirbti tiek, kiek rašoma rangų sistemoje. Darbuotojas užsiimantis saviveikla ar būnant event'e privalo reaguoti į iškvietimus, jeigu dirbantys darbuotojai nespėja. Žinant, jog nepradirbsite dienos minimumo, privalote užpildyti neaktyvumą. Privaloma imti kiekvieną iškvietimą, nors ir užsiimate saviveikla. Už kiekvieną praleistą iškvietimą, darbuotojai tuo metu buvę žaidime gauna po įspėjimą. Atrankos, vykdomos trūkstant darbuotojų - Atranka žaidime iki STOP ženklo - nurodoma vieta kur rinktis, sulaukus norimo kiekio žaidėjų, paskelbiamas STOP ženklas bei vykdoma žaidėjų apklausa, taip tikrinant žinias atsirenkami darbuotojai. -Mini atranka žaidime, kai prireikia kelių darbuotojų. Gaujos Dirbant firmoje darbuotojas turi teisę būti gaujos nariu. Norint būti gaujos darbuotojas privalo susimokėti gaujų sutartyje nurodytą sumą, pasirašyti gaujų sutartį ir palaukti kol ji bus patvirtinta. Darbuotojas prieš dalyvaujant gaujų veikloje privalo pradirbti rangų informacijoje nurodytą laiko kiekį. Darbuotojas gali dalyvauti gaujų veikloje nepradirbęs paskirto saviveiklos minimumo tokiu atveju, jeigu darbuotojas pasižada pradirbti paskirtą minimumą iki 00:00val ir praneša apie tai darbo vadovams. Darbuotojas, kuris yra gaujoje, privalo prioretizuoti mechanikų darbą, net ir dalyvaujant veiksme. Darbo komandos: Darbinės tr.priemonės: \ Scarlett's Automovite Service Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadienis 10:00-17:00 (Pertrauka: 17:00 - 17:30) 17:30-19:00 (Pertrauka: 19:00 - 19:30) 19:30-20:30 (Pertrauka: 20:30-21:30) *22:00[Darbo pabaiga] Šeštadienis - Sekmadienis Laisvadieniai, dirbti neprivaloma. *Darbo laikas privalomas, jeigu neturite susirinkę minimumo . Tema visuomet bus pildoma.
   1 Karmos taškas
  26. Darbuotojų papeikimai- Šioje temoje galite firmos valdžiai pranešti darbuotojų padarytus nusižengimus, užpadaryta turtinė žala-gauti išmoką. Pagrindinė informacija norint peikti ar pagirti darbuotoją: Rašant papeikimą, žaidimo ir forumo slapyvardžiai turi sutapti, kitaip papeikimas/pagyrimas bus atmestas. Temoja leidžiama komentuoti tik autoriui temos, ir paminėtam asmeniui , bei valdžios atstovams. Pažeidimo įrodymai negali būti apkarpyti/redaguoti. Peikiant/giriant asmenį privalo būti pateikti įrodymai tai nuotrauka ar vaizdo įrašas(kitaip nepateikus gali būti atmesti įrodymai). Draudžiama įžeidinėti vienas kitą. Įrodymai negali būti senesni kaip 24 valandos. Būtina laikytis mūsų bendrųjų vLKG.lt taisyklių. Jei padaryta turtinė žala turi matytis įrodymuose. Jeigu yra nesilaikoma bent vieno punkto iš taisyklių, papeikimas/pagyrimas bus atmestas. Anketa norint peikti darbuotoja: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Peikiamo darbuotojo @Vardas_Pavardė?: Kokį nusižengimą padarė darbuotojas?: Ar padaryta turtinė žala?: Įrodymai (Privaloma): Anketa norint pagirti darbuotoja: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Giriamo darbuotojo Vardas_Pavardė? Už kokį darbą giriate darbuotoją? Įrodymai(Privaloma) Atsakymo į papeikimą anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Asmens Vardas_Pavardė, kuris parašė papeikimą: Pasiteisinimas: Įrodymai:
   1 Karmos taškas
  27. Didžiausi sveikinimai naujajam taksi direktoriui. Linkiu didžiausios sėkmės!
   1 Karmos taškas
  28. Sveiki , kadangi serveris kaip ir jau atidarytas norėčiau paskelbti analizę į naująją mechanikų direktorę! Labai daug neišsiplėsiu. @Scarlett_Mayers- Sveika, norėčiau visų pirmą pradėti nuo tavo prisistatymo,tavo prisistatymas man labai patiko , joje labai daug nerašei ,bet viskas buvo aišku ir sužinojau ko man reikia.Įdėjų mažai parašei ,bet manau ,jog prigalvosi daugybę įdomių sistemų kurios patiks tavo būsimiems darbuotojams! Bei mane nustebino tavo aktyvumas , tad sveikinu tave tapus direktore.Tikiuosi manęs nepavesi.
   1 Karmos taškas
  29. Šiandien atnaujinome IPS varikliuko versija į naujausia. Daug kas pasikeitė daug klaidų buvo sutvarkyta ir kita.. Kas naujo galite pažiurėti čia: 4.6.5.1 - Release Notes - Invision Community ATSINAUJINO RANK'AI, kuriuos pamatysite savo/kituose profiliuose ir taipat temose. ATSKIRAS NAUJINYS: Sutvarkyta klaida kai nuėjus į temos apačia ir scrolinant į viršu jus mesdavo vis į apačia, dabar jus permes į viršu kad užkrautu viska ir paskui į apačia ten kur buvote! Temose sutvarkytos viršelio nuotraukos dydis ir pozicija. Sutvarkytos kaikurios grupės.
   1 Karmos taškas
  30. Emigracija – tai kai kiekvienas serverio naujokas užpildęs žemiau pateiktą anketos šabloną gali gauti paramą, kurios pagalba galės lengviau įsilieti į žaidimą ir lengviau pasiekti savo norimus tikslus. Jūsų pateikta informacija mums yra labai svarbi, nes tik jūsų pagalba mes galime tapti geresniu projektu ir pritraukti dar daugiau žmonių užsukti ir galbūt pasilikti mūsų „SA-MP“ serveryje. Anketos šabloną būtina užpildyti ir pateikti naujoje temoje. Užpildžius žemiau pateiktą anketos šabloną naujokui suteikiama parama yra: • 1,000 serverio patirties taškų (XP), • 10,000 pinigų serveryje (€). Pildymo ir emigracijos taisyklės: • Būtina kurti naują temą "Emigracijų" temoje, norint emigruoti į mūsų serverį. (Pvz.: ,,Emigruoju Scarlett_Mayers'') • Būtina atsakyti į visus anketos šablono klausimus. • Būtina parašyti tikslų savo Vardas_Pavarde mūsų serveryje (be lietuviškų raidžių). • Būtina aiškiai ir kuo išsamiau atsakyti į visus pateiktus mūsų klausimus. • Būtina laikytis bendrųjų forumo taisyklių. • Draudžiama kopijuoti kitų žaidėjų emigracijos anketas. • Draudžiama bandyti emigruoti su kitu serverio vartotoju. • Draudžiama bandyti emigruoti su savo vartotoju kelis kartus. • Draudžiama prašyti kad patikrintu emigracijos anketas greičiau. Blogiausiu atveju anketos bus patikrintos per 24 valandas. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: 3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: 4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: 5. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: 6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: 7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi?: 8. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę?: 9. Ar dažnai naudojate /gps komandą?: 10. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties?: 11. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?: 12. Ar naudojote /admins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo?: 13. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą?: 14. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti: 15. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisti mūsų serveryje?: 16. Ko trūksta mūsų serveriui aplamai? :
   1 Karmos taškas
  ×
  ×
  • Sukurk naują...