Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...

Serverio monitorius

 • Serverio pavadinimas: -

 • Serverio IP: samp.vlkg.lt

 • Serveryje žaidžia: 0 / 0

 • Jungtis į serverį
 • Geriausiai įvertinti

  1. Jack_Stevenson

   Jack_Stevenson

   vLKG.lt Forumo narys


   • Reputacijos taškai

    6

   • Pranešimų skaičius

    14


  2. Scarlett_Mayers

   Scarlett_Mayers

   vLKG.lt Apeliacijų/VIP prižiūrėtojas


   • Reputacijos taškai

    6

   • Pranešimų skaičius

    28


  3. Samuel_Carter

   Samuel_Carter

   VLKG.lt Taksistų direktorius


   • Reputacijos taškai

    4

   • Pranešimų skaičius

    19


  4. Claudas_White

   Claudas_White

   vLKG.lt Direktorių prižiūrėtojas


   • Reputacijos taškai

    1

   • Pranešimų skaičius

    46


  Populiarus turinys

  Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2021.09.14 visose srityse

  1. Prisistatymo anketa: Jūsų Vardas: Paulius Jūsų amžius: 16 Iš kokio miesto esate:? Pagėgiai Jūsų pomėgiai: Manyčiau sportas, sėdėjimas prie pc ir ėjimas į lauka su draugeliais. Ką veikiate laisvalaikiu? Einu į salę, kimarinu lauke, sėdžiu prie pc. Ką šiuo metu veikiate gyvenime? Esu moksleivis tai einu į mokyklą, o po jos kaip dievas duos. Jūsų siekiai gyvenime: Nesu dar užsibrėžes tikslų. Kiek laiko žaidi serveryje? Nuo rugpjūčio pabaigos. Kaip atradai vLKG.LT serverį? Na pasiūlė čia užsukti @Claudas_White ir serveris kaip sakant prilipo. Turite augintinį? Taip, šunį. Turi brolių ar sesių? Turiu ir brolį ir sesę, bet abu žymiai vyresni. Papasakokite plačiau apie save: Esu linksmas žmogus, nemėgstu sėdėti vietoje visados judu į priekį, esu žmogus mėgstantis pajuokauti bei norėčiau pridurti jog esu begalo draugiškas. Pasirodyk ir įkelk savo nuotrauką: (nesu toks žemas, galimai telefonas sužemina, o nuotrauka gan senoka nes nesu mėgėjas selfintis : D )
   3 Karmos taškai
  2. Informacija/Taisyklės/Reikalavimai: - Kiekvienas serverio žaidėjas turi galimybę patekti į mechanikų firmą. - Anketos klausymus pateikti „12“ šrifto dydžiu, spalvą pasirinkti pačiam. - Neklausinėti kada analizė, nes tai mažina šansus patekti į mechanikų firmą. - Griežtai draudžiama klausinėti mechanikų firmos darbuotojų atsakymų. - Draudžiama bet kaip apkarpyti, redaguoti nuotraukas. - Užpildyti visus anketos klausimus tvarkingai. - Užpildžius anketą privaloma redaguoti ją per 15 minučių. - Turėti „Discord“ programą, pasą, vairuotojo pažymėjimą. Anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : • Jūsų žaidimo informacija (/info) : • Trumpas prisistatymas apie save (Vardas, amžius, charakterio bruožai ir t.t.): • Kodėl kandidatuojate būtent į mechanikus?: • Kokioje firmoje dirbote prieš tai? Kaip jums sekėsi? Kodėl palikote ar buvote išmestas : • Kokie jūsų tikslai įsidarbinus į mechanikų firmą: • Ar turite ir naudojatės „Discord“ programa, jeigu taip, nurodykite savo duomenis.: Klausimai: Kaip elgsitės pamatę netvarkingai paliktą tr. priemonę: Kas yra taškai? (Kaip juos gauti? Kur jie yra leidžiami? Kur juos reikia pirkti?): Jūs dirbate ir į jumis pradeda šaudyti serverio žaidėjas. Jūsų veiksmai: Papildomi klausimai: Teisinga atsakymą pažymėti Ar mechanikai turi /iaz 0 komanda? Taip | Ne Ar mechanikai gali šaudyti civilius? Taip | Ne Ar mechanikai turi /tvarkyti komanda? Taip | Ne Ar galima būti gaujos nariu dirbant mechaniku? Taip | Ne
   2 Karmos taškai
  3. @Claudas_White@Scarlett_Mayers plaka muzonas
   2 Karmos taškai
  4. Dienos užduotis – tema, kurioje mechanikai kiekvieną dieną darys paskirtas dienos užduotis, už kurias gaus taškus. Dienos užduoties taisyklės/informacija Dienos užduotis privalote kelti tvarkingai į vieną pranešimą, panaudojant spoilerius. Atliktas dienos užduotis privaloma užpildyti iki 00:00 valandos. Sekmadieniais temos šabloną privaloma užpildyti iki 21:30. Dienos užduotys keičiamos kiekvieną sekmadienį 22:00. Draudžiama prašyti kito darbo darbuotojų jų darbinių tr. priemonių. Draudžiama siūlyti bet kokias paslaugas nemokamai. Draudžiama tempti savo nuosavas tr. priemones. Vienos dienos užduoties vertė - 25 taškai. Per dieną iš šios temos galima susirinkti iki 100 taškų. Turimi taškai nesisumuoja kartu su dukterinės įmonės bendradarbiu, tai yra individualūs taškai. Dienos užduotys: Darbuotojų turimi taškai: Užduoties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Atliktos užduotys: Jūsų įrodymai:
   1 Karmos taškas
  5. Dalių teikimas - tema skirta darbuotojams, norint pasikelti rangą. Sistemos veikimo principas: Kiekvieną dieną vienos dukterinės įmonės darbuotojai gali pristatyti po vieną transporto priemonės tvarkymui reikalingą detalę. Detalės pristatymas prasideda nuo darbuotojo atvykimo į lokaciją, kurioje privalės pasiimti detalės dokumentus. Gavęs dokumentus darbuotojas vyksta į mechanikų detalių sandėlį, kuriame pasikrovęs reikalingas detales jas pristato į mechanikų bazę. Sistemos taisyklės/informacija Vienas darbuotojas per dieną gali atvežti tik vieną detalę. Individualiai dirbantys darbuotojai kas 48val. gali pristatyti po dvi detales. Dukterinėse įmonėse dirbantiems žaidėjams pristatytos tr. priemonės dalys skaičiuojasi kartu. Suremontavus automobilį detalės dingsta. Prieš vežant detalę privaloma atitikti detalės reikalavimus. Visas dalių tiekimo procesas turi būti atliktas su viena ir ta pačia transporto priemone. Vežant detalę ir darant įrodymus, privalo matytis darbinės mašinos spidometras. Atliktą dalių pervežimą privaloma užpildyti iki 00:00 valandos Sekmadieniais dalių pervežimą privaloma užpildyti iki 21:30 valandos. Detalių reikalavimai keičiami kiekvieną sekmadienį 22:00 valandos. Kiekvienas darbuotojas šablonus pildo į vieną pranešimą, tvarkingai laikydamas juos spoileriuose. Detalių sąrašas ir reikalavimai detalėms atvežti: Dokumentų atsiėmimo ir dalių pakrovimo vietovės 1. Dokumentų atsiėmimo vieta. Atsiimdami dokumentus į žaidimo chat'ą privalote parašyti. Vardas_Pavardė atsiimu [dalies pavadinimas] dokumentus. 2. Dalių pakrovimo vieta. Pasikraudami detalę į žaidimo chat'ą privalote parašyti: Vardas_Pavardė pasikraunu [dalies pavadinimas] ir vežu į bazę. 3. Iškraudami detales mechanikų bazėje privalote parašyti: Vardas_Pavardė iškraunu [dalies pavadinimas] į mechanikų bazę. Reikiamos detalės transporto surinkimui: Darbuotojų turimos detalės: Šablonai Dalių pristatymas Jūsų Vardas_Pavardė: Dukterinės įmonės numeris: Atvežtos detalės: Statistikos/užduoties įrodymai: Atvežtos dalies įrodymai: Automobilio surinkimas Jūsų Vardas_Pavardė: Kokį automobilį surenkate:
   1 Karmos taškas
  6. Informacija apie darbo ir gaujos sutartis: Darbo sutarties mokestis - 15.000$ Gaujų sutarties mokestis - 10.000$ Mechanikų darbas visuomet turi išlikti darbuotojo prioritetu. Naujas darbuotojas privalo susimokėti už darbo/gaujos sutartį, kitaip nebus priimtas. Darbuotojas pradirbęs daugiau nei 7 dienas firmoje, gali prašyti vadovo, jog pratęstu darbo sutartį. Kiekvienas darbuotojas gali atsiimti pinigus už sumokėta darbo/gaujos sutartį. Darbuotojas gali dalyvauti gaujų veikloje nepradirbęs paskirtos saviveiklos minimumo tokiu atveju, jeigu pasižada pradirbti paskirtą minimumą iki 00:00 val. ir apie tai praneša firmos valdžiai. Darbo sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir prižadate jų laikytis?: Įrodymai, jog buvo paduota reikiama suma: Gaujų sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir prižadate jų laikytis?: Įrodymai, jog buvo paduota reikiama suma:
   1 Karmos taškas
  7. Sveikas, sėkmės projekte bus visko👍
   1 Karmos taškas
  8. Sv giedriau, čia būsi tikras kentas xD
   1 Karmos taškas
  9. Labas, sutarsim seniuk 😎
   1 Karmos taškas
  10. Na sveikas Aidai, manau tikrai sutarsime!
   1 Karmos taškas
  11. Sveikas Aidai! Tikiuosi sutarsime ir rasime bendrą kalbą. Sėkmės projekte !
   1 Karmos taškas
  ×
  ×
  • Sukurk naują...